Akcija „Sušildykim sielas“ pradeda šventinį maratoną

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Jau penktus metus prieš Kalėdas ir Naujuosius metus aktyvią veiklą pradeda socialinės akcijos „Sušildykim sielas“ organizatoriai, jiems padedantys savanoriai ir kiti geros valios žmonės. Iki Trijų karalių bus surengta daugybė labdaringų akcijų ir renginių. 

Akcijos „Sušildykim sielas“ iniciatyvinė grupė, į kurią įeina įstaigų, visuomeninių ir nevyriausybinių organizacijų, sambūrių, mokyklų vadovai, atstovai, jau yra sudarę konkretų veiklos planą, kuris, anot akcijos koordinatorės, Savivaldybės administracijos ryšių su visuomene skyriaus vedėjos Virginijos Steponavičienės, kasdien pildosi naujais darbais, naujais renginiais ir akcijomis.
„Visi šie žmonės suėjo savo valia, niekieno neraginami ir neverčiami ir dirba savo valia“, –  iniciatyvinės grupės narių entuziazmą į spaudos konferenciją susirinkusiems žiniasklaidos atstovams apibūdino V. Steponavičienė.
Akcijos globėjas rajono savivaldybės meras Antanas Tenys pasidžiaugė, kad gerumo akcija „Sušildykim sielas“ vyksta ne vien tik mieste, o apima visą rajoną, seniūnijas ir atsiranda geradarių, norinčiųjų padėti – nuo to taip pat priklauso akcijos organizavimas.
„Smagu, kad mažeikiškiai yra bendruomeniški, užjaučia ir rūpinasi vieni kitais“, – kalbėjo rajono vadovas.

Apie tai, kaip vyks akcijos „Sušildykim sielas“ renginių ir darbų maratonas, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto