Akcijoje „Uždek šviesą moliūge“ dalyvavo ir mažeikiškiai

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos nuotr.

Ketvirtadienį švietimo, mokslo ir sporto ministras susitiko su kolektyvinę sutartį pasirašiusių profesinių sąjungų atstovais dėl Vyriausybės prisiimtų įsipareigojimų.
Prieš šį susitikimą šalia ministerijos esančiame skverelyje surengta simbolinė akcija „Uždek šviesą moliūge“.

Į Vilnių dalyvauti akcijoje ir kantriai bei ilgai laukti ministro bei profesinių sąjungų lyderių susitikimo rezultatų važiavo 10 Mažeikių švietimo bendruomenės narių.
Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos Mažeikių rajono susivienijimo pirmininkė Judyta Tekingunduz „Santarvei“ sakė: akcijos „Uždek šviesą moliūge“ dalyvių tikslas yra pasiekti, jog šviesa užsidegtų ir Lietuvos vadovų galvose, kad Vyriausybė vykdytų 2017 metais pedagogams duotus pažadus ir 2020 metais švietimo sektoriui skirtų 117 mln. eurų.
„Skvere prie ministerijos uždegėme žvakes – 117 moliūgų galvų, iš kurių 55 šviečia, kiti ne. Pagal tai, koks dėliojamas kitų metų biudžetas, iš 117 žadėtų milijonų numatyta skirti tik 55 mln.“ – kalbėjo J. Tekingunduz.
Vis tik dalyvauti susitikime ministras pakvietė ne tik į Vilnių atvykusius švietimo darbuotojų profesinių sąjungų lyderius, bet ir visus atvykusius pedagogus. Įvykusį dialogą mokytojai vadina geru ženklu, tačiau lauks realių rezultatų. Jei jų nebus, lapkritį planuojamas mitingas, o po to – ir streikas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Akcijoje „Uždek šviesą moliūge“ dalyvavo ir mažeikiškiai”

  1. Mokytoja parašė:

    Tai specialiai ir praleido tą kablelį – kad kiekvienas, kam aktualu suprastų, kam tas pavadinimas taikomas. O taikomas valdžiai.

  2. pupkis parašė:

    Praleido kableli. Turejo buti sitaip: Uzdek sviesa, moliuge!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto