Akcijos metu buvo pildomi vaikų norai

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Gerų darbų niekada nebūna per daug. Mažeikių Švč. Jėzaus širdies parapijos „Caritas“, vadovaujamas Aleksandros Kunickienės, prieš visas šventes vaikučiams liepė užpildyti svajonių anketas. „Caritas“ globoja socialiai remtinas šeimas ir suteikia joms visokeriopą pagalbą.
Vaikai surašė savo svajones ant balto popieriaus ir tik gerų žmonių dėka jos visos išsipildė. Pavyzdžiui, viena maža mergaitė prašė mikroskopo, nes užaugusi nori būti gydytoja; buvo prašoma ir naujų rūbelių, batukų… Visi šie daiktai gerų žmonių dėka nupirkti, vaikų norai išpildyti.
Trečiadienį 13 val. vaikučiai su tėveliais, seneliais ar broliais, seserimis rinkosi į parapijos namus. Vaikučių buvo daugiau nei 50. Šventę pradėjo jaunieji „karitiečiai“, kurie pasidžiaugė gausiai susirinkusiais ir dovanojo koncertą.
Koncertavo Marius Petrauskas, Jolanta Kriaučiūnienė, Vita Grigė. Vaikai šoko, dainavo, kol atėjo Kalėdų senelis ir kiekvienam įteikė po dovanėlę. Po koncerto visus vaikučius Bugenių bendruomenės pirmininkė Joana Liaučiuvienė vaišino saldžiais skanumynais.
„Karitiečiai“ nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie vaikučių svajonių pildymo.

Informavo Dovydas Baublys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto