Akies taiklumą išbandė jaunieji šauliai

Nuotr. iš Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos archyvo

Viekšnių gimnazijoje vyko rajoninės tarpmokyklinės šaudymo varžybos. Šiemet jose dalyvavo dvi vaikinų ir merginų komandos: šeimininkų ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos.

Nugalėtojai – viekšniškiai

Kasmet vykstančių šaudymo varžybų dalyviai šaudė iš pneumatinio šautuvo. Nugalėtojais tapo Viekšnių gimnazijos vaikinų ir merginų šaulių komanda. Tarp vaikinų asmeninėje įskaitoje taikliausias buvo viekšniškis Dominykas Stonkus, antroji vieta atiteko devintokui Rimui Daubariui iš Židikų, trečias liko gimnazistas Jonas Jakubauskas.
Taikliausia šaule pripažinta Viekšnių gimnazijos mokinė Simona Peleckytė, antroji vieta atiteko jos komandos draugei Gabrielei Paulauskaitei, trečia liko židikiškė Laura Pralgauskaitė.

Vyks į zonines varžybas

Židikiškiams šauliams vadovavo kūno kultūros mokytoja Gražina Mitkuvienė, o Viekšnių gimnazijos komandą treniravo šaulių būrelio vadovas Antanas Šliažas. Jis pasakojo, kad šaudymo varžybose dar šaudoma ir iš pistoleto.
„Kadangi židikiškiai pistoleto neturi, tad mūsų komanda į aukštesnio lygio šaudymo turą pateko be varžybų“, – situaciją komentavo A. Šliažas.
Visi varžybų nugalėtojai kitą savaitgalį vyks į zonines varžybas Rokiškyje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto