Akreditacija apnuogino aplaidumo skaudulius?

Vaikų dienos centro „Ten, kur širdis“ lankytojams belieka su nostalgija prisiminti išvykas į įvairias Lietuvos vietas bei susitikimus su įdomiais žmonėmis. Nuotr. iš VšĮ „Būk su manimi“ archyvo

Mažeikių mieste ir rajone veikė 8 vaikų dienos centrai. Lankantieji juos patenkinti ten vykdomomis veiklomis, užsiėmimais.
Nuo birželio 9-osios vieno iš jų nebeliko – panaikinta vaikų dienos centro, įsikūrusio Bugeniuose, bendruomenės namuose, akreditacija teikti socialines paslaugas.

Nors šios paslaugos bendruomenės namuose buvo vykdomos keletą metų, tik dabar Mažeikių rajono savivaldybės administracija susizgribo, kad tokia veikla juose buvo vykdoma nelegaliai ir neteisėtai – jų savininkė, Savivaldybės taryba, leidimo įsikurti šiose patalpose nedavė.
Viešosios įstaigos „Būk su manimi“ Bugenių kaime įsteigto vaikų dienos centro „Ten, kur širdis“ vargai prasidėjo dar pernai, kuomet buvo įteisintas socialinės priežiūros paslaugų akreditavimas.
Vaikų dienos centras veiklą vykdė iki pat birželio mėnesio, kol buvo panaikinta akreditacija. Dienos centrą lankė apie dvidešimt nuo šešerių iki aštuoniolikos metų vaikų – ne tik iš Mažeikių apylinkės seniūnijos, bet ir iš Tirkšlių. Koks jų likimas, kol kas aiškaus atsakymo nėra.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

2 Atsakymai į “Akreditacija apnuogino aplaidumo skaudulius?”

  1. toto parašė:

    Kažkam taip pasirodė patogiau. Lengviau uždaryti, uždrausti, neleisti

  2. Anonimas parašė:

    Vaikams piniginių lėšų turėtų būti negaila, bet gal suaugusiųjų,,taškymas ir įsisavinimas „prasideda?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto