Aktorė Virginija Kochanskytė kviečia prisiminti pamestas svajones

Autoriaus nuotrauka

Prieš tris savaites mūsų rajone koncertavusi ir šeštadienį mažeikiškius susirinkti vėl kviečianti aktorė Virginija Kochanskytė prisipažįsta: Renavo dvaras jai – lyg kalėdinė dovana.
O šv. Kalėdos aktorei – tai laikotarpis, kai žvelgiama atgal į praėjusių metų darbus, stebima, kaip tie metai atrodo viso gyvenimo kontekste, ir žiūrima į priekį – kaip tas gyvenimo pamokas pritaikyti ateičiai.

Kalėdinis laikotarpis aktorei V. Kochanskytei labiau susijęs su atliktų darbų peržiūra – žvelgdama atgal ji kartu žiūri ir į priekį – juk gyvenimas duoda kažkokias pamokas: ko nepadarei, gal ne ten dėjai akcentus, gal reikia kažkokias smulkmenas atmesti, nes laikas bėga ir reikia susitelkti ties tais ar kitais dalykais.
„Tai todėl savęs ir klausiu, kas tau gyvenime yra svarbiausia, ir tas klausimas kuo toliau, tuo aktualesnis. Kaip sako Hansas Kristianas Andersenas, aš kviečiu visus prisiminti tas pamestas mūsų svajonėles – tokias lengvas, iš jaunystės, iš paauglystės metų.
Ir pastebėjau, kai vyresnių žmonių klausia, kokių jie turi svajonių, jis, pasirodo, jokių svajonių neturi. Visais renginiais advento laiku bandau žmones provokuoti, kad jie prisimintų tas pamestas svajones. Kad Kalėdų naktį į santykį su Aukščiausiuoju žmogus išeitų vienas – pasimelstų už save ir už tai, kad kiti metai būtų svajonių pildymosi metai“, – kalbėjo pašnekovė.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto