Aktyviausi „Darom 22“ dalyviai gali laimėti kelionę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Mažeikių rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, skelbiama akcija „Darom 22“. Šių metų akcija išskirtinė, nes kartu organizuojamas ir konkursas. Sutvarkiusieji kuo didesnes teritorijas, surinkusieji kuo daugiau atliekų, jas surūšiavę ir pridavę laimės įvairios vertės keliones.

Tokiu paskatinimu tikimasi į akciją „Darom 22“ pritraukti daugiau mažeikiškių, kad būtų sutvarkyta, išvalyta kuo daugiau mūsų miesto bei rajono vietų.

Kaip ir kasmet, akcijoje „Darom“ gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeimos, miestų ir miestelių bendruomenės, organizacijos, verslo įmonės. Atskiros dalyvių registracijos nėra.

Norintieji dalyvauti akcijoje, jungtis prie šios iniciatyvos turi kreiptis į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą. Seniūnijose jiems bus suteikta informacija apie numatytas tvarkyti vietas, paaiškinta, kur palikti surinktas atliekas, taip pat bus dalijami rūšiavimo maišai.

Komandos, norinčios dalyvauti akcijoje „Darom 22“, turi registruotis seniūnijoje, kurioje bus tvarkoma teritorija. Po registracijos komandoms bus suteikta informacija apie šiukšlių rinkimo, rūšiavimo ir pridavimo eigą, nurodyta, kur pasiimti šiukšlių maišus ir priduoti surūšiuotas atliekas.

Konkurso dalyviai privalės ne tik dalyvauti švarinimosi akcijoje, bet ir fotografuoti, filmuoti sutvarkytą teritoriją, surinktas, surūšiuotas ir priduotas atliekas, nurodant jų kiekius. Informaciją elektroniniu paštu reikės siųsti konkurso organizatorių atstovams.

Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius, vienas iš konkurso organizatorių, priminė, kad pernai akcijos „Darom 21“ metu buvo surinkta per 100 tonų atliekų. Tikimasi, kad ir šiais metais mažeikiškiai bus aktyvūs, noriai prisidės prie aplinkos tvarkymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto