Alkanos šventės – be darbo ir pinigų

Danų įmonės „Baltic bioenergy“ žmonės į darbą jau kurį laiką renkasi tik sargauti – jokie kiti darbai čia nevyksta, elektra išjungta, tad atlyginimų tenka laukti prie žvakės... Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Praėjo ilgos šventės. Daugelis mažeikiškių linksminosi, pramogavo, keitė litus į eurus.
Deja, ne visi turėjo ką keisti, o ir šventinis stalas nenudžiugino vaišių gausa – jau lyg ir užmirštus ekonominio sunkmečio nepriteklius metams baigiantis patyrė bendrovės „Baltic bioenergy“ darbuotojai. Jie šventes sutiko laukdami  atlyginimų už pastaruosius tris mėnesius.

Danų piliečiams mūsų rajone priklauso dvi bendrovės – „Baltic Wood“ ir „Baltic bioenergy“. Pastarosios įmonės darbuotojai sunerimę, ar jie išvis atgaus savo atlyginimus, mat įmonė darbuotojams yra įsiskolinusi už tris mėnesius.
„Santarvei“ prieš Kalėdas apsilankius „Baltic bioenergy“ bendrovėje, ten buvę žmonės teigė, kad  atlyginimų nėra gavę už spalį, lapkritį ir gruodį.
„Gyvename pažadais, panašiai kaip kažkada gyveno Kompresorių gamyklos darbuotojai. Praeitą savaitę sakė, kad atlyginimus išmokės šią savaitę, bet…“ – „Santarvei“ sakė vienas iš ilgamečių šios įmonės darbuotojų.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Alkanos šventės – be darbo ir pinigų”

 1. apas parašė:

  Ir man „Oruva“ paliko skolinga ir ne tik man vienam.

 2. kramtytojui parašė:

  matyt sėdi kokiame šiltame kabinete ir nežinai realybės.gal išlįsk iš TEN pavakarį ir nuvažiavęs prie bet kokio apklijuojamo namo,pažiūrėk į tuos „specialystus“.Dauguma vos liežuvį apverčia.(yra vienas kitas ir normalus).Tokiame stovyje pastoliais gali karstytis tik idijotas ir tas,kas juos dengia nes nelaimės atveju reiks nemažai pakloti,kad išgelbėti kailį nuo kalėjimo.Koks protingas žmogus dirba be atlyginimo? Be to,per tokius kenčia ir kiti: kam supistam buržujui mokėti normalų atlyginimą (ar iš viso mokėti) jei yra durnelių,kurie aria veltui.

 3. Buves ju darbuotojas parašė:

  As pas juos dirbau pries 12 metu,tai ir tada buvo panasi situacija.Gerai kad buvo susikurusi profsajunga,kuri issireikalavo,kad tie danai ismoketu zmonems kompensacijas uz kenksminguma.Kiek reikalavom savo pinigu,danai sakydavo,kad reikia palaukti,turbut kiti dar ir dabar ju tebelaukia.As irgi buvau nuleides rankas-kiek gali prasineti.Tada i ta reikala zmona isikiso:nuvyko pas ju i ofisa ir neisejo is ten tol,kol neatgavo pinigu,tai uztruko beveik visa darbo diena,bet savo uzdirbtus pinigus issikovojom.

 4. Galvok, ka kramtai parašė:

  Toks jausmas, kad butu didziulis pasirinkimas kur dirbti… O vien pasakymas „spiritu varomi idijotai“ toks apgailetinas, kad parodo pilietis savo tipine lietuviska prigimti-nezino nei situacijos, nei zmoniu, bet skambiomis frazemis zarstosi i kaire ir i desine. Na bent kruopele kulturos gal ineskim i savo kasdienybe, ka?

 5. >6 parašė:

  Teisėsauga pagauna tik smulkmę.Darbo inspekcija parsiduoda kaip prostitutė.Užtenka pažiūrėti į švogerines polistirolio klijuotojų kontoras-ES lėšas išvagia,objektų nebaigia,nes nebėra iš ko.(kad ir avarinis žemaitijos 15) KALTŲ NĖRA!!! O spiritu varomi idijotai vis tiek šlitiniuoja ant pastolių,nors ir po kelis mėnesius sėdi be atlyginimų.Tokios korupcijos ir savivalės nėra net daugumoje Afrikos respublikų.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Ką šiuo klausimu galvoja Lietuvos teisėsauga? Kaip ji gali padėti lietuvaičiams šiuo klausimu?

 7. batvinis parašė:

  saunuoliai kad dirbat is idejos

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  cha..cha…kam valyt man tas grindys…jug veltui gavau darbo vieta…

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Grindis galetu ir issivalyti.

 10. kol bus asilų,dirbančių veltui,atsiras,kas juos įkinkys parašė:

  Susitinka du Lietuvos verslininkai. Vienas sako:

  – Klausyk, Antanai, kaip tavo verslas?
  Na, kaip, kaip. Juk žinai, krizė…
  Klausyk, o tu savo darbininkams algą moki?
  Tai kad ne, seniai nebemoku.
  Ir kaip? Jie dar vaikšto į darbą?
  Vaikšto.
  Žinai, maniškiai irgi.
  Klausyk, o padarom mokamą įėjimą į darbą!
  Idėja! Padarom!

  Praeina mėnuo. Vienas klausia:
  Na, kaip taviškiai, vis dar vaikšto į darbą?
  Vaikšto, burundukai, bet taupo.
  Kaip taupo?
  Pirmadienį ateina, penktadienį išeina.

 11. Oho ?. parašė:

  Nieko nesuprantu kokio tikslo dar tie zmones dirbą,turbut jiems patinka-kazin kaip pats tos imones „DIREKTORIUS masto apie tai-aaa?.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto