Alkoholio pardavėjams – tūkstantinės baudos

Nuo 22 val. vakaro viešojo maitinimo įstaigose galima parduoti tik išpilstytą alkoholį. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmą kartą šiais metais baudos gresia parduotuvei-barui, kuris pardavinėjo alkoholį išsinešti po 22 val. Dėl šio pažeidimo įmonei gali tekti atsisveikinti su keliais tūkstančiais litų.

Pažeidė įstatymą

Mažeikių policijos pareigūnai pradėjo pirmąjį tyrimą šiais metais dėl Alkoholio kontrolės įstatymo ir alkoholinių gėrimų prekybos taisyklių pažeidimų.
Įtariama, kad Mažeikių mieste, Sedos gatvėje, įsikūrusioje parduotuvėje-bare alkoholis pardavinėjamas išsinešti ir po 22 val. vakaro.
Pagal galiojantį įstatymą nuo 22 val. iki 8 val. alkoholinių gėrimų iš viešojo maitinimo įstaigų išsinešti nebegalima.

Gresia baudos

Nesilaikantiesiems įstatymo reikalavimų Administracinių teisės pažeidimų kodeksas ir Alkoholio kontrolės įstatymas už alkoholinių gėrimų prekybos taisyklių pažeidimus numato gana griežtą atsakomybę.
Bauda skiriama tiek įmonei, tiek ir pardavėjai. Įmonei gresia bauda nuo 500 litų iki 2 000 litų, nusižengus pakartotinai per 2 metus – nuo 2 000 litų iki 5 000 litų.
Pardavėjui gali tekti sumokėti baudą nuo 500 iki 1 500 litų.

9 Atsakymai į “Alkoholio pardavėjams – tūkstantinės baudos”

 1. koks skirtumas? parašė:

  Nerado pažeidimų…….Gal sakau,nejuokinkite žmonių.Užtektų pusvalandį pastovėti prie tos snarglinės Sedos 16 savaitgalio naktį,pažeidimų N. Pradedant gėrimu viešoje vietoje…..baigiant girtuoklių muštynėmis. Kas liečia ten dirbančias izauras,užtektų I klasės matematikos pradžiamokslio:darbo laiką padalinus iš darbuotojų skaičiaus,gautusi……TAS,ko daug kas litais užklijuotomis akimis “nemato”..Geras “baras”,kur negali ant kėdės atsisėsti.:lol: Be Vilniaus pagalbos čia by….s bus.Visi “akli”.

 2. papildymas parašė:

  Jei policija “neranda”,gal Darbo inspekcija rastų? Yra toks dalykas,kaip Darbo kodeksas.Įdomu toje girdykloje (Sedos 16 ) jis galioja?

 3. bambalis parašė:

  Na pagaus,kad išsineša? Ir kas bus? Suvers kaltę pardavėjoms, kurios beveik ištisomis paromis dirba. be šventinių dienų,savaitgalių. O snarglinės-tripereto vadas sausas išlys. Viso to reikalo kitaip nepavadinsi, kaip komedija.Visi Mažeikiai žino kas kaip,o kas turėtų matyti,”nemato”. Ranka ranką plauna.

 4. Mastanciam parašė:

  nebesvaik,Stockholme yra ir mieste parduotuviu kur galima nusipirkti,kas tau tokiu pasaku priseke apie svedu sostine,ar pats susapnavai,matyt nesi mates ir uzuodes kaip Stockholmo centras smirda mizalais alumi is po savaitgalio vasaros metu..

 5. Mastančiam parašė:

  Įstatymas labai geras, nes reikia visuomenei pailsėti nuo alkoholizmo, kuo sunkiau bus prieinamas alkoholis, tuo jo gers ypač jauni žmonės, paaugliai. O “bobučių-taksistų” verslui pažaboti yra policija. Reikia tik baudas padidinti. Seimas galėtų žengti dar toliau ir bent 5 kartus padidinti alkoholio prekybos licencijas, kad rajone dirbtų tik keli dideli taškai, o ne keli šimtai kaip dabar. Milijoniniame Stokholme yra tik 20 alkoholio parduotuvių ir beveik visos už 50 km nuo miesto centro ir tvarkos daugiau naktimis.

 6. Mastantis parašė:

  Tai didziausi beprotybe kiek begali buti vis tie seimo nariai, kuriu niekas nebetiki ir priima nelogiskus sprendimus, tai pilnai suteike salygas prekiauti perpardavinetojams,samagonu prekiautojams, naktiniams taksistams. Kurie gere tie ir gers ir cia nieko nepadarysi, visvien ras iseiti.

 7. tr parašė:

  Taksistams geri laikai atejo:)

 8. alkasas parašė:

  krc durnyste cia, negal issinest …

 9. xxx parašė:

  liuks istatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto