Aloyzas Rudys: „Pergales lemia daug veiksnių“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dvidešimt antrojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono tvarkaraštyje spalį numatytos septynerios rungtynės, kuriose dalyvauja „Mažeikių“ komanda.
Jau ne kartą rašėme, kad mūsų miesto komanda po dešimties metų pertraukos sugrįžo į elitinį Lietuvos krepšinį ir žais su stipriausiomis šalies ekipomis.
Su komandos vyriausiuoju treneriu Aloyzu RUDŽIU kalbamės apie tai, kas šiandien svarbu Mažeikių „Mažeikiams“. 

– Gerbiamas treneri, prieš dešimtmetį Jūs taip pat stovėjote prie mūsų krepšinio komandos vairo. Kaip jaučiatės šiandien?
– Jausmas toks dviprasmiškas. Malonu, kad Mažeikių komanda sugrįžo į Lietuvos komandų elitą ir  po dešimties metų pertraukos vėl žaidžia LKL. Aišku, debiutas nebuvo toks sėkmingas kaip tikėjomės, bet dėl to yra kelios priežastys.
Pirma, mes žaidėme su Eurolygos komanda –  Klaipėdos „Neptūnu“. Ji yra sukomplektuota visai kitaip nei mes, ir jų tikslai yra kiti nei mūsų. Tas pirmas pralaimėjimas dideliu skirtumu, žinoma, nėra malonus, bet atlėgus rungtynių įtampai, galiu pasakyti, kad pralaimėjome vienai stipriausių Lietuvos komandų.
Antra, rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“ mums parodė mūsų darbo broką gynyboje ir puolime. Todėl šią savaitę turime daug darbo ir treniruočių procese gerinsime savo žaidimą.

Visas interviu – šeštadienio „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Aloyzas Rudys: „Pergales lemia daug veiksnių“”

  1. lolas parašė:

    Pritariu. Jei atakuodami sumetėme tikrai nemažai, tai tiek taškų praleidinėjant toli neisim. Reikia stiprinti žaidimą gynyboje.

  2. tomas parašė:

    nepasiseke ir antrosose rungtynese.vis toliau isryskina musu komandos problemas priekinija linija ir gynyba.jei ir toliau taip zais tada komanda nelaimes ne vienos pergales.

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    KOMANDAI SĖKMĖS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto