Ansamblis „Vinis‘‘ minėjo 5 metų sukaktį

Lapkričio 19 dieną Tryškių kultūros centro vokalinis-instrumentinis ansamblis „Vinis‘‘ (vad. Renatas Serva) savo gerbėjus, artimuosius ir draugus pakvietė į 5 metų jubiliejaus koncertą. Gražią sukaktį minintis kolektyvas sulaukė žiūrovų gausos, kolegų iš kitų miestelių ir garbingų svečių. Pirmieji šventės akordai nuskambėjo iš sukaktuvininkų.

Ansamblio narius šiltais žodžiais sveikino ir padėkos raštus įteikė Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė, LR Seimo narys Valentinas Bukauskas. Kolektyvą taip pat sveikino Tryškių seniūnijos seniūnas Antanas Jokubauskis, Tryškių miestelio bendruomenės pirmininkė Asta Simonavičienė, Tryškių „Bočių“ pirmininkė Kazimiera Petrauskienė, draugai, pažįstami ir artimieji.

Po svečių sveikinimų renginio vedėjas Egidijus Vaškelevičius kvietė ansamblio narius prisiminti įsimintiniausias penkerių metų veiklos akimirkas, papasakoti apie idėją suburti ansamblį, pavadinimo reikšmę, geriausius koncertus, mėgstamiausią kolektyvo dainą ir t. t.

Po muzikos kūrinių tęsėsi jaukūs pokalbiai. Renginio vedėjas kalbino ,,Vinies“ vadovą Renatą Servą ir Tryškių kultūros centro direktorių Egidijų Einikį. Kultūros centro vadovas žiūrovams pasakojo apie reikšmingiausius ansamblio pasiekimus. Pasidžiaugė, kad „Vinis“ sulig kiekvienais metais profesionalėja. Ansamblio vadovas, paklaustas, kokio žanro muziką labiausiai mėgsta atlikti, atsakė, kad jie atlieka aranžuotas liaudies dainas, įvairius nuotaikingus kūrinius, bet pagrindinį repertuarą sudaro niekam negirdėti seniai užmiršti nežinomų autorių kūriniai.

Po pokalbio kultūros centro direktorius E. Einikis ansamblio dalyviams ir vadovui įteikė prisiminimo dovanas.

Jubiliejinio koncerto metu buvo prisiminti ir anksčiau ansamblyje groję muzikantai.

Besibaigiant šventiniam renginiui Tryškių miestelio bendruomenės pirmininkė A. Simonavičienė kolektyvo nariams ir visiems susirinkusiesiems į koncertą atnešė šventinį tortą. Žiūrovai ir svečiai atsistoję dainavo tradicinius „Ilgiausių metų“ linkėdami, kad Tryškių kultūros centro vokalinis-instrumentinis ansamblis „Vinis“ sėkmingai gyvuotų dar ne vienerius metus.
Šventinį koncertą užbaigė grupė „PRO-X“ (Mažeikiai).

Ansamblio „Vinis“ vadovas Renatas SERVA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto