Ant atstatomos geležinkelio vėžės – trijų ministrų susitikimas

Autorės nuotr.

[nggallery id=“1024″]

Rengės geležinkelio linijos atstatymo proga pirmadienį Mažeikiuose susitiko trijų valstybių – Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos susisiekimo, transporto bei infrastruktūros ministrai, bendrovių „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Orlen Lietuva“ vadovai.

Lietuvos Susisiekimo ministras Rokas Masiulis šią dieną pavadino svarbia ir simboliška, kai trijų šalių atstovai fiziškai įsitikino, kad Mažeikių–Rengės geležinkelio ruožo atstatymas vyksta sėkmingai.
„Šis susitikimas tam, kad Latvijos, Lenkijos ministrai galėtų patys pamatyti, kad šis techniškai trumpas, tačiau tiek daug žalos padaręs mūsų valstybių santykiams geležinkelių ruožas yra atstatomas. Šis atstatymas simbolizuoja ir tarpvalstybinių santykių atstatymą, ir tolimesnę ekonominę mūsų valstybių bendradarbiavimo perspektyvą“, – kalbėjo R. Masiulis.
Bendraudami su žiniasklaidos atstovais nei ministrai, nei bendrovių „Lietuvos geležinkeliai“ bei „Orlen Lietuva“ vadovai nesileido į kalbas apie tai, kas yra kaltas dėl geležinkelio ruožo Mažeikiai–Rengė išardymo. Kaltuosius bus bandoma išaiškinti teismo keliu.

Plačiau – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.

9 Atsakymai į “Ant atstatomos geležinkelio vėžės – trijų ministrų susitikimas”

 1. Aha to Opa parašė:

  Jus kalbat apie ataskaita tos isverstskures komunistpalaikes, kurioje nei zodziu neuzsimenama apie socialine atskirti ir kaip iveikt sia problema. O problema viena didziausiu Lietuvoje. Taip kad, jums ji gal ta saule, kokia kazkada buvo leninas, man ji net ne 0 o minusas……

 2. ohoho parašė:

  Bobelkos, isikibusios i tvora, tai super atrodo :DD

 3. Opa parašė:

  ,,Bobelemis“ nevadinkite,gal jos Mazeikiu valdzios atstoves,susitikimas ministru buvo islaptintas,niekur nereklamavo,kad nesusirinktu vadinami ,,runkelliai“ir neuzduotu nepatogiu klausimu.Runkelis turi dviguba reiksme-darzove ir deputatu rinkeja i valdzios ,,organus“ kaip anksciau juos vadindavo.Tik dabartiniams valdininkams pries kiekviena sprendima reiketu dar karta pasiklausyti Prezidentes siandien pasakytos ataskaitos uz 10 metu.Tada tikrrai nebus sarmata uz musu Lietuva.

 4. tikra parašė:

  Kaimo lygio (pahazuha) o dar sutrugde darbininkams tirpt nes tuos begius tampe puse dienos

 5. peržiūrėjau foto parašė:

  Dar patiko foto, kur ponai į mikrofonus įsikibę kalbas sako. Įdomu kam tos kalbos ant remontuojamos pervažos ir dar per mikrofonus? Dirbantiems darbininkams ar toms trim bobelėms, kurios įsikubusios į tvorą :D

 6. peržiūrėjau foto parašė:

  Labai smagiai atrodo tos trys bobelkos įsikibusios tvorą, kur už tvoros ponai žaliom liemenėm kalbas sako išdidžiai apie šviesų rytojų :D

 7. žinot parašė:

  Į šį susitikimà reikėjo atvežt ir tuos veikejus, kurių dėka geležinkelis buvo išardytas, ir gerai įkrėst jiems į skūrą!

 8. ... parašė:

  Už rusų ir baltarusių pinigus, kurie buvo sumokėti Lietuvos geležinkeliams už paslaugas.

 9. Axa parašė:

  Na,ir už kieno pinigėlius vyksta atstatymas ir mokamos baudos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto