Ant Tulnikių tvenkinio ledo – tradicinės žvejų varžybos

Raimondas Makauskas (kairėje) skelbia varžybų nugalėtoją ir prizininkus (iš kairės): Tadą Vasiliauską, Darių Malakauską ir Alvydą Žiulpą. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Vasario 16-ąją prie Tulnikių tvenkinio susirinkę žvejai išbandė sėkmę, nors iki pat poledinės žūklės varžybų ryto organizatoriai nebuvo tikri, ar jos įvyks.

});

Tarp dalyvių – viena moteris

Iki pat penktadienio Mažeikių žvejų ir medžiotojų draugija, suorganizavusi šias varžybas, nežinojo, ar ledas bus saugus. Tulnikių tvenkinio ledas buvo matuojamas kelias dienas iš eilės ir tik varžybų rytmetį įsitikinus, kad jo storis – 12–13 cm (esant tokiam ledui, leidžiamos žvejų grupinės varžybos), žvejybos šventė prasidėjo.

„Į varžybas susirinko 28 poledinės žūklės mėgėjai. Įdomiausia, kad iš mūsų rajono jose dalyvavo vienetai, žvejai atvyko praktiškai iš visos Lietuvos, net iš Marijampolės ir Anykščių. Beje, iš šio miesto atvyko Danguolė Ramoškienė – vienintelė žvejė...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto