Antanas Abrutis: „Pravalgiau bronzos medalį“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Tai jau skamba kaip anekdotas – pravalgiau bronzos medalį“, – apmaudo neslėpė mažeikiškis galiūnas Antanas Abrutis, pasaulio čempionate netyčia praleidęs lemiamą rungtį.

Mažeikiškis Antanas Abrutis kartu su kauniečiu Daliumi Zimnicku praėjusią savaitę dalyvavo Jakutijoje vykusiame lazdos pertempimo (vadinamojo mas-wrestlingo) pasaulio čempionate. Jame varžėsi 187 atletai iš trisdešimt penkių pasaulio šalių. Mažeikiškio svorio kategorijoje – per 125 kilogramus, varžėsi septyniolika galiūnų.
„Jau nuo pat pradžių pirmenybės prasidėjo nesėkme – burtus ištraukėme taip, kad į vieną pogrupį patekome stipriausi atletai iš Jakutijos, JAV, Serbijos, tuo tarpu antrajame susirinko gerokai silpnesni varžovai. Mes vienas kitą metėme iš varžybų, aš vieną dvikovą pralaimėjau, po to sėkmingai pasirodžiau paguodos turnyre ir net nesusimąstęs išėjau į viešbutį vakarieniauti. Grįžtu, o man sako – tu turėjai kovoti dėl bronzos apdovanojimo. Kadangi neužlipai ant pakylos, pergalė be kovos buvo įskaityta estui. Apmaudu tai, kad šiam varžovui nesu pralaimėjęs nė karto“, – tik save už neapdairumą kaltino mažeikiškis sportininkas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Antanas Abrutis: „Pravalgiau bronzos medalį“”

  1. to Andres parašė:

    Treidalini gal tu geriau patylek isviso, ziogeli tu..

  2. Andrens parašė:

    Jau geresnio butu buves pasiteisinimas, kad pratrydai..

  3. jonas parašė:

    neliudek visko buna

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto