Antikorupcijos komisijos pirmininkės nusižengimų neįžvelgė

Komisijoje dirbo politikai, Savivaldybės administracijos atstovai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savivaldybės komisija nenustatė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos  pirmininkės Laimutės Kačerauskienės veiksmuose piktnaudžiavimo ir trukdymo Tarybos narei Daivai Šideikienei atlikti savo pareigas. Ištirti mažeikiškės skundą Savivaldybės merui persiuntė Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūra.
Tarybos narė D. Šideikienė praėjusiųjų metų spalio mėnesį Antikorupcijos komisijai  pateikė raštą „Dėl UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ pelno paskirstymo, labdaros ir paramos suteikimo“, kuriame nurodė, kad Savivaldybės kontroliuojamoje įmonėje būtina ir tikslinga atlikti tyrimą dėl galimų korupcijos apraiškų paskirstant jos pelną, suteikiant labdarą ir/ar paramą. Nors balandžio mėnesį įvyko du komisijos posėdžiai, tačiau Tarybos narės raštas į darbotvarkę nebuvo įtrauktas. D. Šideikienės teigimu, ji negalėjusi ir reikiamu laiku susipažinti su surinkta Antikorupcijos komisijos medžiaga, nes Savivaldybės administracijoje ji nelaikoma.

Plačiau apie Tarybos narės skundo aiškinimąsi ir išsakytus argumentus skaitykite  „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Antikorupcijos komisijos pirmininkės nusižengimų neįžvelgė”

  1. to nu čia dabar parašė:

    jei matėt tokį faktą, tai kodėl tylėjot? kodėl kiti turi už Jus tai padaryti? va, taip jei kiekvienas pradėtume nuo savęs tai ir būtų tvarka…aš nemačiau, bet jei būčiau mačiusi tikrai netylėčiau…….ir nupaveikslavusi būčiau….

  2. Nu čia dabar parašė:

    Ar ta beprotė Š. visai protą pametė. Pirmininkė dirba visuomeniniais pagrindais, o perduoda į prokuratūrą kaip „nusikaltėlę“. Ką ji padarė? Matyt nebijo Ponios Š. Tie kurie prisibijo, tie taikstosi su ja.
    Į prokuratūrą reikėtų perduoti pačią p.Š. už tai, kad rinkimų dieną viešas žmogus- Daiva, viešoje vietoje -rinkimų apylinkėje daugelio žmonių akivaizdoje sudraskė rinkimų biuletenį taip pažeimindama ne tik Lietuvą bet ir Lietuvos heraldiką ant rinkimų biuletenių. Kokį pavyzdį jaunimui ir kitiems piliečiams rodo tarybos narė? Ar ji gali taip elgtis? Ar politikams yra padorumo normos? Vot už tai reikia bausti, už tokį elgesį reikia perduoti į prokuratūrą .Įdomu, ar atsiras kas ją už tai paduos teisėsaugai? Kas bus tas drąsuolis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto