Antrąjį etapą „Ereliai“ pradėjo pergalėmis

Dviem pergalėmis antrąjį reguliariojo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato etapą pradėjo mūsų miesto „Erelių“ krepšininkai.

Pirmosiose antrojo etapo rungtynėse antroje komandų, kurios varžosi dėl 9–15 vietų, grupėje mažeikiškiai išvykoje susitiko su paskutinėje vietoje žengiančia Tauragės KK. Visas rungtynes mūsų ekipa buvo priekyje, bet aikštės šeimininkai vis laiką „kvėpavo“ į nugarą: po pirmojo kėlinio mūsiškių persvara buvo septyni taškai, po antrojo – keturi, o po trečiojo rezultatas buvo lygus 71:71. Viską lėmė paskutinio kėlinio pabaiga: „Ereliai“ sužaidė atkarpą 16:0 ir iškovojo dvyliktąją pergalę čempionate rezultatu 93:84. Į priekį mūsų komandą vedė 33 taškus pelnęs Rokas Stankevičius.