Antrasis ratas pradėtas nesėkmingai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nesėkmingai po vasaros pertraukos prasidėjo futbolo sezonas abiem Mažeikių ekipoms – tiek „FK Atmosfera“, tiek „Olimpas SC“ patyrė triuškinamus pralaimėjimus.

Palūžo po antrojo įvarčio

Pirmąsias antrojo rato Lietuvos antros lygos futbolo čempionato Vakarų zonos rungtynes „FK Atmosfera“ žaidė namuose su Kretingos „Minija“.
Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo – vyko apylygė kova, 32-ąją rungtynių minutę praeityje šalies rinktinėje rungtyniavęs Valdas Trakys pelnė varžovams įvartį ir tai buvo vienintelis įvartis per pirmąjį kėlinį.
Antrojo kėlinio dešimtąją minutę mažeikiškiai įsimušė į savo vartus antrąjį įvartį, po jo įvarčiai į mūsų vartus pasipylė vienas po kito.
Galutinis rezultatas – 5:1 „Minijos“ naudai, paguodos įvartį, likus iki rungtynių pabaigos aštuonioms minutėms, iš vienuolikos metrų baudinio pelnė Antanas Bulošas, kuris jį ir „uždirbo“.
„Pirmajame kėlinyje dar laikėmės, tačiau kai įsimušėme įvartį į savo vartus, galima sakyti, palūžome ir leidome varžovams mus triuškinti. Vienu žodžiu, jie šį kartą buvo visa galva aukštesni“, – po rungtynių kalbėjo ekipos veteranas Antanas Bulošas.
Ir toliau turnyrinės lentelės dugne esanti Mažeikių komanda šį penktadienį žais antrąsias rungtynes namuose su Telšių „Džiugu“, kuriam pirmajame rate nusileido rezultatu 1:3.

Pralaimėta triuškinamai

Dar blogiau antrasis Lietuvos futbolo trečiosios lygos Klaipėdos zonos ratas prasidėjo „Olimpui SC“ – mažeikiškiai namuose rezultatu 0:7 (pirmasis kėlinys 0:3) nusileido vienam iš zonos lyderių „Klarksonui-Sakuonai“.
Tik dešimtąją vietą tarp vienuolikos komandų užimantis „Olimpas SC“ kitas rungtynes žais šį savaitgalį Klaipėdoje su vietos „Jambo“ futbolininkais.

One Reply to “Antrasis ratas pradėtas nesėkmingai”