Antruosius ratus futbolininkai pradėjo skirtingai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį dvi mažeikiškių futbolininkų komandos pradėjo antrojo rato kovas šalies antrosios lygos Vakarų zonos čempionate bei Sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonos pirmenybėse.

Įvartis krito paskutinėmis akimirkomis

Po daugiau kaip mėnesio pertraukos atnaujintos kovos Lietuvos antrosios lygos Vakarų zonoje, kur rungtyniauja Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai.
Antrojo rato kovas mažeikiškiai savaitgalį pradėjo rungtynėmis Kuršėnuose, kur susitiko su vietos „Ventos“ ekipa. Pirmojo rato pirmose rungtynėse mažeikiškiai namuose įveikė šią ekipą rezultatu 1:0.
Kaip pasakojo futbolininkai, susikovė vienodo pajėgumo ekipos – progų pirmajame kėlinyje turėjo tiek viena, tiek kita komanda, sėkmė labiau lydėjo kuršėniškius, kurie pirmieji pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė, 59-ąją minutę,     po pakelto kampinio, mažeikiškis Irmantas Kancė kulnu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. Kai atrodė, jog rungtynės baigsis lygiosiomis, į „Atmosferos“ vartus, likus minutei iki rungtynių pabaigos, krito antrasis įvartis – iš toli kuršėniškių smūgiuotas kamuolys įskriejo į tinklą ir „Venta“ atsirevanšavo mažeikiškiams už pralaimėjimą.
„Atmosfera“, surinkusi vienuolika taškų, ir toliau lieka priešpaskutinėje vietoje tarp dešimties zonos komandų.
Šeštadienį mažeikiškiai namuose žais antrąsias antrojo rato rungtynes su Biržų „Širvėna“, kuri turėdama penkiolika taškų, užima trečiąją vietą.

Pradėjo pergale

Antrąjį ratą pergalingai pradėjo Sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonoje rungtyniaujantys „Olimpo SC“ futbolininkai.
Mažeikiškiai futbolo mėgėjai nepaliko jokių vilčių svečiams iš „Klarksono-Plikių“ ekipos, įveikdami ją rezultatu 6:3. Po du įvarčius mūsų ekipai pelnė Renatas Žebrauskas ir Modestas Malūkas, po vieną – Giedrius Vilkas ir Mindaugas Kniukšta.
„Šiuo metu tarp vienuolikos komandų užimame aštuntąją vietą, tačiau dėl vietos penketuke dar pakovosime – nuo penktos vietos mus skiria tik keturi taškai, tikimės antrajame rate taip apmaudžiai jų nebarstyti. Pirmenybių pradžioje trūko žmonių, neretai neturėjome ir vartininko, tačiau dabar komanda sukomplektuota ir tikimės savo tikslus įvykdyti“, – patikino „Olimpas SC“ vadovas Donatas Voras.
Šį savaitgalį mažeikiškiai vėl išbėgs ant centrinio stadiono vejos, jų varžovas eilinio turo rungtynėse bus Gargždų „Taškas-Pramogos“.