Apdovanojimus išsidalijo štangos spaudikai

Mažeikiškių delegacija po paskutinių sezono varžybų. Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos štangos spaudimo su specialia apranga čempionate Mažeikiams atstovavusios veteranų ir moterų komandos pelnė nugalėtojų taures, antros vietos taurės įteiktos jauniams ir vyrams.
Kuršėnuose dvi dienas vienas po kito vyko šalies čempionatai – 39-asis jėgos trikovės ir 25-asis štangos spaudimo su specialia apranga. Jėgos trikovės varžybose mūsų rajono atstovai nedalyvavo, o į štangos spaudimo varžybas važiavo 16 įvairaus amžiaus grupių sportininkų.
Įspūdingai pasirodė mažeikiškės – jos ne tik tapo nugalėtojomis komandinėje įskaitoje, bet ir parsivežė tris čempionių vardus: savo svorių kategorijose jomis tapo Raimonda Butienė, Lina Liatukienė ir Jurgita Strazdauskienė, sidabrą pelnė Vaida Radvilienė.
Jaunių grupėje nugalėtojais tapo Gvidas Nagaliauskas ir Paulius Pocius, vienintelis atstovas jaunimo grupėje Eimantas Kekys iškovojo sidabrą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Apdovanojimus išsidalijo štangos spaudikai”