Apdovanoti geriausius mokinius paruošę pedagogai

Mero padėkos raštai buvo įteikti šešiolikai rajono pedagogų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės ir Švietimo skyriaus vadovai pasveikino mokytojus artėjančios jų profesinės dienos proga. Pedagogams, kurių mokiniai įvairiuose konkursuose ir olimpiadose buvo tarp nugalėtojų, įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanėlės.

Pagerbė  šešiolika pedagogų

Padėkos raštai buvo įteikti Merkelio Račkausko gimnazijos pedagogams: Laimai Novakienei ir Lenai Krigelienei, mokančioms vaikus rusų kalbos, lietuvių kalbos mokytojoms – Onai Kelpšienei ir Violetai Irniūtei, istorikei Janinai Kryžiuvienei ir muzikos mokytojui Laimonui Terasiui.
Mero padėkos raštais pagerbti ir šeši Gabijos gimnazijos pedagogai: dailės mokytoja Audronė Mažeikienė, informacinių technologijų mokytojas Sigitas Kažukalovas, fizikos mokytojai – Elena Kryževičienė ir Genovaitė Meinorienė, muzikos mokytoja Rima Rekeltienė bei anglų kalbos mokytoja Nijolė Verbickienė.
Padėkos raštai buvo įteikti ir kai kurių kaimo mokyklų pedagogams – už respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkų paruošimą.
Dėmesio susilaukė Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos technologijų mokytoja Audronė Čiapienė, Ruzgų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Regina Žygienė bei pedagogai iš Pikelių pagrindinės mokyklos: istorijos mokytoja Valerija Mažonienė ir informacinių technologijų mokytojas Marius Narutas.

11 Atsakymų į “Apdovanoti geriausius mokinius paruošę pedagogai”

 1. ooo parašė:

  Meinoriene geriausia !!

 2. Valio! parašė:

  Kryziuviene – nuostabi pedagoge, mokytoja, puikus zmogus. Jos pamokas atsimenu, kaip vienas is geriausiu visoje mano mokyklos lankymo istorijoje.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Janina Kryžiuvienė tikrai verta pagyrimų. Nuostabi pedagogė.

 4. kas parašė:

  Garbė geriems mokytojas, o tų ,,funkcikų“ nereikėtų viešinti-nedaug ko padarė-tikras sovietinis kaimo raugas

 5. Pirmas parašė:

  Pirmas iš kairės yra K. Bartkevičius

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Geriausia Mokytoja ir visu Gerbiama Roma Zilinskiene,niekas jos nepakeis.

 7. Pirmas parašė:

  Niekaip neprisimenu to pirmo iš kairės… Matytas, bet kaip jo pavardė?..

 8. hihi parašė:

  klonai jūs klonai !

 9. Švietimo sk. parašė:

  Gal kas gali argumentuoti, kam reikalingas švietimo skyrius. Ar čia ne sovietų palikimas. Tokias institucijas reikia naikinti, kiek būtų sutaupoma mokesčių mokėtojų pinigų, nes tas švietimo skyrius visai nereikalingas, vien intrigom sukurtas. Kokia partija sutiktų tokį (ŠVIETIMO SKYRIŲ) NAIKINTI , tegu pasiskelbia, 100 procentų balsuočiau už tai ir dar garantuoju kokį 100-150 balsų suagetuočiau už tai.

 10. GĖDA parašė:

  Gėda žuūrėti tokias nuotraukas, kuriose reklamuojasi niekuo dėti politikai,

 11. klausimėlis parašė:

  ale kaži ką parengė Žukauskienė ir Šiurkus? Kodėl kitų direktorių nėra?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto