Apgadino automobilį ir spruko

Po Žolinių nakties automobilis „Opel Vectra“ aptiktas subraižytas. Nuotrauka iš policijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl avariją degalinėje sukėlusio ir sprukusio vairuotojo.

Nustatyta, kad avarija įvyko degalinėje „Circle K Lietuva“, esančioje Žemaitijos gatvėje, laikotarpiu nuo rugpjūčio 15-osios ryto iki kitos dienos. Galimai pilkos arba mėlynos spalvos automobilis stovėjimo aikštelėje apgadino automobilį „Opel Vectra“. Po eismo įvykio jo kaltininkas nuvažiavo.
Gyventojų, mačiusių minėtą eismo įvykį ir galinčių suteikti bet kokios informacijos, prašoma pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Jurgai Daukintaitei-Sluckuvienei telefonu (8 444) 60 343 arba atvykti į policijos komisariato 235 kabinetą.
Rugpjūtį mažeikiškiai policijos pareigūnai rajone užregistravo dvylika avarijų, po kurių jų kaltininkai spruko. Pusę šių „bėglių“ pavyko nustatyti. Nuo metų pradžios iki rugsėjo buvo gauti 72 pranešimai apie avarijas įvykdžiusius ir pabėgusius vairuotojus, 41 iš jų pavyko išaiškinti, tai sudaro 57 procentus visų pabėgimų iš avarijų vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto