Apgadino automobilius ir pabėgo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos pareigūnai aiškinasi, kas apgadino stovėjusius automobilius. Už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos gresia tūkstantinės baudos.

Nesilaikė atstumo

Penktadienį prieš pat aštuonias ryto Tirkšliuose, P. Cvirkos gatvėje, ties 15-uoju namu, nenustatytos markės automobilis atsitrenkė į stovėjusį „Opel Vectra“. Spėjama, jog eismo įvykio priežastis ta, kad nežinomas vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo.
Mažeikių rajono policijos pareigūnai aiškinasi, kas apgadino stovėjusį automobilį. Kaltininkas iš eismo įvykio vietos pasišalino, apie susidūrimą niekam  nepranešęs.

Vairuotojas kol kas nežinomas

Dar vienas vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko šeštadienio rytą.
Buknaitiškis  J. B. pastebėjo, kad yra apgadintas jo automobilis „VW Passat“. Transporto priemonė stovėjo prie Taikos g. 7-ojo namo.
Kol kas neaišku, koks automobilis atsitrenkė į „pasatą“ ir kas jį vairavo.

Tūkstantinės baudos

Abiem pasprukusiems vairuotojams už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos gresia tūkstantinės baudos bei automobilio konfiskavimas.
Pasišalinimas iš eismo įvykio vietos vairuotojams užtraukia baudą  nuo 868 iki 1158 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų. Tiems, kurie pasišalino iš eismo įvykio vietos ir neturi teisės vairuoti transporto priemones, gresia bauda nuo 1158 iki 1448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto