Apgavysčių organizatorių tenka ieškoti ir užsienyje

Pinigų niekur nepervedė, elektroninės bankininkystės kodų niekam neviešino, bankinių kortelių nepametė ir niekam nepatikėjo, tačiau asmeniniai mažeikiškės pinigai buvo pervesti į Anglijoje veikiančias kompanijas, kurios užsiima prekyba internetu.
Tokį keturiasdešimtmetės Parko gatvės gyventojos pateiktą galvosūkį tenka spręsti rajono kriminalistams.

Laukia atsakymų iš banko

Rugpjūčio pirmąją minėta mažeikiškė pasitikrino savo sąskaitą AB SEB banke ir nustėro – paskutinėmis liepos dienomis, pasinaudojus jos internetinės bankininkystės duomenimis, per keletą kartų buvo pervesti jos pinigai į užsienyje esančias kompanijas MB MONEYBOOKERS.COM ir NORDIC ODDS LTD SLIEMA MT. Iš viso iš sąskaitos buvo paimta ir pervesta kompanijoms, kurios užsiima prekyba internetu, šiek tiek daugiau nei 3,2 tūkst. litų.

„Pareiškėja tikina net negirdėjusi apie tokias kompanijas, o kaip kitiems asmenims pavyko sužinoti jos elektroninės bankininkystės duomenis, sakė nenutuokianti. Tyrimas užtruks: išsiuntėme užklausimus į bankus, aiškinamės, kaip ir iš kieno kompiuterio buvo padaryti pervedimai, teks bendrauti ir su Anglijos firmomis“, – sakė tyrimą atliekantys pareigūnai.

Nei paskolos, nei pinigų

Tai jau ne pirmas kartas, kai mažeikiškiams pareigūnams tenka bendrauti su užsienio firmomis. Šį mėnesį taip pat teko aiškintis atvejį dėl vienos mažeikiškės prarastų pinigų.

Gegužę moteris internete aptiko skelbimą, kad už mažus procentus suteikiamos paskolos. Norėdama gauti dvidešimties tūkstančių litų paskolą, moteris pradėjo internetu bendrauti su  paskolą siūlančiais neva Prancūzijos firmos atstovais. Šie moterį informavo, kad būtinas paskolos draudimas ir kiti formalumai, kurie kainuoja. Mažeikiškė greituoju paštu išsiuntė sukčiams beveik keturis tūkstančius litų, tačiau paskolos nesulaukė, nutrūko ir bendravimas.

Anot pareigūnų, sukčiai vis tobulėja, dabar jie stengiasi aukų ieškoti elektroninėje erdvėje. Anksčiau populiarius telefoninio sukčiavimo būdus, tokius kaip: „Mama, aš avarijoje sužeidžiau žmogų, norint išvengti nemalonumų policijoje, reikia pinigų“, per keletą metų po truputį  pavyko išgyvendinti. Dabar žmonėms nereikėtų skubėti pervesti avanso už norimas įsigyti prekes, pirmiausia reikėtų pasidomėti firmos arba asmens patikimumu, geriausia atsiskaityti tik tada, kai prekė gaunama.

Reklama: Straipsniai https://straipsniai.org/

3 Atsakymai į “Apgavysčių organizatorių tenka ieškoti ir užsienyje”

 1. mike parašė:

  Gera diena,

  MES VISI Siūlome paskolų rūšių antradienis statymas licenciją IR registruota bendrovė According „Finansų Ministry IR Abudžos pradėti that turimi paskolas, Greitai IR Uzh prieinamą Kaina Teisėti pasiulymu KAIP 3% palūkanų norma IR Norma that world.Being. „Mūsų paketai apima: ** Auto paskola Pradžia Paskolų“ Būsto paskolų ** imones * TARPTAUTINIS Kreditas Kreditas paskola Darbuotojai ** IR daug Daugiau. Prašome, if jus domina IR malonumas IR „Mūsų Parent pasiūlymas, KAIP Tai padaryti nedvejodami susisiekite SU mumis, if REIKIA“ Mūsų PASLAUGŲ, nenurodyti kitoje vietoje JIS YRA priverstas antradienis Pateikite mums Toliau pateikta Informācija antradienis pradėti PROCESA JŪSŲ paskola Suma.
  (kingsmike01@hotmail.com)

  Vardo: _________
  Pavardė: _________
  Nusikaltimų prevencijos būdai: _________
  Adresas: _________
  Šeimyninė padėtis: _________
  Kontaktai: _________
  Miestas / Pasto: _________
  Šalis „: _________
  Vardas: Name _________
  Suma paskolos, Kai it is necessary: _________
  Paskolos terminas: _________
  Pajamos už Menesi / metinės pajamos: _________
  Home address: _________
  Paskolos paskirtis: _________
  Telefonas: _________
  Faksas: _________

  Dėkojame that pasirinkote mus!
  MIKE hurt ..

 2. roland parašė:

  Laba diena, Ar jums reikia skubiai verslo ar asmeninės paskolos? reikia mažomis palūkanomis paskolą? siūlome didelę paskolą nekilnojamojo turto, verslo planas, renovacija, infrastruktūros, viešbutis, investicinė paskola ETC mažomis palūkanų norma 2%. susisiekite su mumis dabar gauti daugiau informacijos.

  Jūsų vardas:
  Paskolos suma:
  Paskolos trukmė:
  Šalis:
  Telefono numeris:

  Atkreipkite dėmesį, kad visi svarbūs atsakymai turi eiti į rolandfinance19@yahoo.com greitai ir veiksmingai reaguoti.

 3. pamąstymas parašė:

  Naujos technologijos įnešė daug patogumų, tačiau kartu sudarė sąlygas jomis pasinaudoti aferistams. Gerai prisimenu vieno kriminalisto pastebėjimą, kuris kažkada man pasirodė kvailokas, tačiau iš kitos pusės jo žodžiai buvo teisingi ,,kam reikalinga ta elektroninė bankininkystė, negi jau tokie jauni nebesugeba nueiti iki banko”, o mums ar tai būtum jaunas ar senas, bankininkai grūda ir įtikinėja tos elektroninės bankininkystės ,,privalumus“ , o bankas nesugeba apsaugoti duomenis, į kuriuos pasirodo taip,,lengva įsilaužti“. O gal tai daro patys bankininkai, nes jiems ,laikant savo rankose kasdien pinigus, gali,,susisukt protelis“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto