Apie kaimo politiką – iš Seimo nario lūpų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į ketvirtadienį vykusį mažeikiškių žemdirbių susirinkimą buvo pakviestas Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Jonas Stanevičius. Ūkininkai norėjo iš pirmų lūpų išgirsti apie ketinimą pakeisti žemės mokesčio skaičiavimo metodiką, dėl kurios šis mokestis didėtų kelis kartus.

Parlamentaras patikino, kad komitetas tokiems dalykams nepritaria. Be to, būsianti išklausyta ir žemdirbių organizacijų pozicija.
J. Stanevičius mažeikiškius informavo apie Seime bei Kaimo reikalų komitete svarstomus naujausius teisės aktus, susijusius su žemės ūkiu, glaustai pristatė kaimo politiką. Parlamentaras pastebėjo, kad pastaruoju metu kai kurie politikai žemdirbiams kalba apie didesnę paramą, nors valstybė tokių galimybių neturi. Anot jo, pažadai susiję su artėjančiais rinkimais.
Seimo narys išsakė savo nuomonę ir dėl situacijos banke „Snoras“, patarė žmonėms nepanikuoti, nes problemą kontroliuoja valstybė.
Apie ūkininkams aktualias problemas kalbėjo ir žemės ūkį kuruojančių rajono institucijų atstovai.
Ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas Andriejus Virkutis pasidalijo įspūdžiais iš Baltijos šalių protesto akcijos Briuselyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto