Apie vaikus ir tėvus – savaitgalio popietėse

S. Lukšienė kviečia tėvus pasirinkti aktualią temą ir užsukti į susitikimą su psichologais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tėvų savaitgalio popietėse – diskusijos apie vaikus ir tėvus. Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai šį savaitgalį organizuoja tėvams naudingas paskaitas.
Į susitikimus mažeikiškiai gali ateiti su savo atžalomis – juos tuo metu užims socialinis pedagogas.

Vyks 7 užsiėmimai

Šeštadienį 10 val. specialistai kviečia mažeikiškius tėvus padiskutuoti apie vaiko probleminį elgesį ir jo priežastis. 13 val. tėvai bus supažindinami su normaliu vaiko seksualiniu vystymusi.
Į popietę 14 val. kviečiami seneliai, su jais bus kalbama, kaip įsijungti į vaikaičių auklėjimą.
Sekmadienį tėvų laukia keturi užsiėmimai. 10 val. psichologai kviečia užsukti mažųjų piliečių tėvus: bus kalbama apie 3–6 metų amžiaus vaikų raidą bei jų poreikius.
Kaip padėti vaikui atsikratyti įvairių baimių? Apie tai psichologai kviečia diskutuoti 13 val.
O 14 val. prasidės paskaita apie tėvų auklėjimo stiliaus įtaką vaikui. Tuo pat metu vyks popietė „Būti tėvais smagu“. Šis susitikimas skirtas tėvams bei globėjams.

Registracija nebūtina

Susitikimai vyks Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje – Naftininkų g. 9, III aukšte (įėjimas iš kiemo pusės, nes pagrindinis įėjimas į pastatą savaitgalį užrakintas). Psichologų skaitomos paskaitos ir rengiamos diskusijos truks nuo 1,5 iki 2 valandų.
Jeigu tėvai neturi kur palikti savo atžalų, juos paskaitų metu užims socialinė pedagogė.
Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Salvinija Lukšienė „Santarvę“ informavo, kad tėvai gali pasirinkti jiems aktualias temas, o į paskaitas bei popietes registruotis iš anksto nereikia.
Psichologų susitikimai su mažeikiškiais tėvais vyksta ne pirmą kartą. Pedagoginė psichologinė tarnyba šiais metais didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su tėvais, globėjais ir jų švietimui. 2011-ieji paskelbti Tėvų metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto