Apiplėšta sodyba Žiogaičių kaime

Panašaus pobūdžio nusikaltimai šiomis dienomis užfiksuoti Viekšniuose, abiejuose figūruoja du vyriškiai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Plėšikų siautėjimas mūsų rajone tęsiasi – šįkart nusikaltėliai apsilankė sodyboje Žiogaičių kaime.

Plėšikai – du vyrai

Nenaudėliai pas 66-erių metų žiogaitiškę atsibeldė ketvirtadienį prieš devintą valandą vakaro. Išlaužę laukutinių durų įleidžiamosios spynos užraktą, į namą įsibrovė du nenustatyti vyriškiai, kurie veidus buvo prisidengę juodos spalvos audeklu.
Vyriškiai pargriovė namo šeimininkę ant lovos ir liepė tylėti. Versdami patalpas, jie iš namo pagrobė keturis šimtus litų įvairiomis kupiūromis.
Kaip informavo policijos pareigūnai, po apiplėšimo moteris nubėgo pas kaimynus, šie sukilę bandė plėšikus vytis, tačiau nesėkmingai. Jau dabar aišku, kad nusikaltėliai buvo atvykę mašina, vienas aukštesnis, kitas – žemesnio ūgio.

Aukos – vienišos moterys

Rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas „Santarvei“ tvirtino,
kad tai ne pirma šių plėšikų auka. Dažniausiai jie lankosi vienišų moterų namuose.
„Mes jiems lipame ant kulnų, vos vos nuo jų beatsiliekame“, – patikino pareigūnas.
Jis ragino vienišų, vyresnio amžiaus žmonių kaimynus atkreipti dėmesį, kas vyksta vakare gretimuose kiemuose, nelikti abejingiems, ateiti jiems į pagalbą.

Prašė pranešti

M. Jaremčiukas prašo gyventojų, pastebėjusių įtartinus automobilius ar žmones, kurie klausinėja apie kitus gyventojus, įsidėmėti automobilių valstybinius numerius, juos užsirašyti, nes tai gali padėti tyrimui.
„Jeigu kas matė Žiogaičiuose įtartiną automobilį ar įsidėmėjo jo valstybinį numerį, turint kitokių pastebėjimų, prašytume paskambinti telefonu 112, nes karštais pėdsakais galima operatyviau ištirti nusikaltimą“, – akcentavo pareigūnas.

Nusikaltėliai dar neišaiškinti

Panašaus pobūdžio nusikaltimai šiomis dienomis užfiksuoti Viekšniuose, abiejuose figūruoja du vyriškiai.
Sekmadienio naktį, išlaužę užraktą, jie „šeimininkavo“, versdami kambarius, 68-erių metų vietos gyventojos namuose, iš kur pagrobė trisdešimt litų įvairiomis kupiūromis. Pirmadienio naktį nenaudėliai apsilankė pas 94-erių metų senolę, kuriai iš po pagalvės pagrobė keturis tūkstančius litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*