Apleistas pastatas traukia prašalaičius

Pastatas Aitvaro gatvėje tapo „karšta“ vieta, kur ne kartą teko skubėti ugniagesiams. Autoriaus nuotrauka

Mažeikių mieste po truputį atsiranda dar vienas pastatas, kurį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai gesino ne kartą ir galimai ne paskutinį – vien per ketvirtadienį ir penktadienį du kartus malšintas gaisras pastate Aitvaro gatvėje.

Prie visiems mažeikiškiams gerai žinomo buvusio „Aitvaro“ malūno stovinčiame negyvenamame mediniame name gaisrai prasidėjo šių metų rugpjūtį – ugniagesių gelbėtojų ekipažai pastato gesinti jau vyko kelis kartus.
Pranešimas, kad vėl dega šis dviejų aukštų medinis namas, iš mažeikiškių buvo gautas ketvirtadienį, apie ketvirtą valandą po pietų, – žmonės pranešė iš tolo matantys atvirą liepsną.
Į įvykio vietą išskubėjo penkios ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos, su ugnimi kovota pustrečios valandos. Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos, nemažas plotas medinės perdangos, mediniai laiptai, išdegė namo pirmo aukšto vidus.
Panašus pranešimas buvo gautas ir penktadienį, apie ketvirtą valandą ryto, – ankstyvi praeiviai pamatė, kad dega šio pastato siena. Dviejų Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažų pastangomis, gaisras likviduotas per valandą. Nudegė ir buvo nuardyta dalis medinės sienos bei perdangos.

Autoriaus nuotrauka

6 Atsakymai į “Apleistas pastatas traukia prašalaičius”

 1. As parašė:

  O jums gražu žiūrėti į tokį namą vaiduoklį? O jei toks paveldo saugotojas esat, nusipirkti tokia griuvena ir renovuokit identiskai.

 2. Anonimas parašė:

  Nauji savininkai turėtų apmokėti gelbėtojų darbą.Juk visi supranta,kad pastatas neprižūrimas tyčia ir padegama su jūjų kad ir netiesioginiu(o gal ir tiesoginiu) pritarimu.

 3. Kazys parašė:

  Raso pagal uzsakyma, tipo pasalaiciai, nors ir taip aisku, kad negavus leidimo nugriauti, bandoma sudeginti. Tik pagailejo pinigeliu, nusamde nemoksas padegejus 🤣

  1. Anonimas parašė:

   Aišku,kad sargas kainuotų brangiau.

 4. darisu parašė:

  Vis nesėkmingai bando paveldą sunaikinti. Institucijos galėtų įpereigoti savininkus, atstatyti paveldą…

 5. Anonimas parašė:

  Labai jau panašu į tyčinį padegimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto