Aplinkosaugininkai iš ežero ištraukė brakonierių įrankį

Susisukę brakonierių tinklai kliudė mėgėjiškai žvejybai. Nuotrauka iš aplinkosaugininkų archyvo

Mažeikiškiai aplinkosaugininkai vyko į Plinkšes – neapsikentęs, kad žvejojant ežere jau antrą kartą meškerės kabliukas įsikabina į brakonierių tinklą, juos iškvietė žvejys mėgėjas.
Sekmadienį Plinkšių ežere žvejojęs vyriškis per pastarąsias savaites jau antrą kartą toje pat vietoje užmetęs meškerę pasipiktino – kabliukas užsikabino už vandenyje ištiesto tinklo. Pirmą kartą žvejys peiliu išpjovė gabaliuką tinklo, antrąjį – iškvietė aplinkosaugininkus.
Nuvykęs į nurodytą vietą Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros vyriausiasis specialistas Steponas Margalikas ežero viduryje aptiko ir ištraukė apie trisdešimties metrų ilgio tinklą.

Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

5 Atsakymai į “Aplinkosaugininkai iš ežero ištraukė brakonierių įrankį”

 1. Bucikas > vija parašė:

  Taigi po papeikimo dabar kuri laika ir nakti prisiskambint gales ir net sekmadieni :) Kol viskas aprims, tada „trukt uz vadziu, vel is pradziu“…

 2. vija parašė:

  ir kaip sekmadienį rado kur paskambinti?

 3. papeikimas parašė:

  Papeikimas vadui lyg uodas but ikandes. Vykdant teisinguma,reikejo preliminariau paskaiciuoti zala, padaryta isgrobstant zuvis uztvankoje, o tada vada uz pareigu neatlikima su vilko bilietu lauk + reikalavimas atlyginti sua zala. O dabar tik bauda ant popieriaus. Super lietuviskas teisingumas. Nenustebciau, jei dar partijai priklauso, nes tokie pas mus nelieciami. Absurdas ir tiek.

 4. Bucikas parašė:

  Kazkokie stebuklai vyksta, vadas papeikima gavo, pavaldiniai sureagavo i zvejo pranesima ir istrauke turbut pirmaji tinkla siais metais. Eina sau, tokiais tempais, gal siais metais (kol ledo nera) net antra istrauks. O po kokio desimtmecio ir prades gaudyti lasisu brakonierius, kuriu ir si rudeni apstu upeliuose buvo. P.s. Jei sakysite ko nepranesiau, bandziau pranest, bet savaitgaliais ir po darbo agenturos telefonai neveikia…

 5. o kur zuvis parašė:

  Kazin zuvi is tinklo kur padejejo, ar tik nedingo nezinoma kryptimi, kaip ir nuleidziant uztvanka Renave

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto