Aplinkosaugininkai įsitikino: žvejai gana drausmingi

Aplinkosaugininkai primena, kad iki birželio penkioliktosios galioja draudimas žvejoti žiobrius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai savaitgalį surengė reidą po Mažeikių rajono vandens telkinius. Didelių pažeidimų neužfiksuota. 

„Gavę informacijos, kad Plinkšių ežere žvejojama tinklais, iš pat ryto patraukėme prie šio ežero. Informacija šį sykį buvo klaidinga – mėgėjiškos žūklės pažeidimų neužfiksavome, patikrinome keletą žvejų, tačiau jie laisvalaikį leido turėdami žvejo bilietus. Tuo pačiu išsiruošimu apvažiavome visus vandens telkinius: lankėmės Sedoje, stebėjome žvejybą Šerkšnės upėje, nuvykome į Leckavą prie Ventos ir Vadaksties upių santakos“, – informavo rajono aplinkos apsaugos agentūros vyresnysis inspektorius Alfredas Nicius.
Leckaviškiams pareigūnų vizitas buvo netikėtas – aplinkosaugininkams ilgesnį laiką neužsukus, įsidrąsinę keletas vietos gyventojų meškeriojo neturėdami žvejo bilieto. Už tai jiems skirti įspėjimai.
Aplinkosaugininkai primena, kad iki birželio penkioliktosios galioja draudimas žvejoti žiobrius, kurie šiuo metu neršia. Už draudžiamą žvejybą gresia bauda nuo dviejų šimtų iki septynių šimtų litų, už draudžiamu laiku sugautą vieną žiobrį taip pat gresia ir gamtai padarytos žalos atlyginimas, kuris siekia du šimtus litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto