Įkliuvo tinklu žvejoję jaunuoliai

Šiemet jau nebe pirmasis atvejis, kai aplinkosaugininkams įkliūva brakonieriai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio rytą Mažeikių rajono aplinkosaugininkai gavo žvejo mėgėjo pranešimą apie brakonieriaujančius jaunuolius. Informacija pasitvirtino – buvo sulaikyti du brakonieriai su laimikiu.


Įkliuvo nepilnametis

Mažeikių rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Nilius Kupliauskas „Santarvei“ pasakojo, kad penktadienį iš ryto gautas žvejo mėgėjo pranešimas apie brakonieriaujančius jaunuolius pasitvirtino – operatyviai nuvykus į žvejo nurodytą vietą buvo sulaikyti 18 ir 16 metų jaunuoliai. Į jų turėtą tinklą jau buvo įkliuvę du žiobriai ir karšis.
Pažeidėjai pareigūnams aiškinosi sumanę taip paatostogauti, o apie galimas pasekmes nepagalvoję.
Už neteisėtai pagautas žuvis jaunuoliams teks atlyginti 651 lito žalą, jiems taip pat gresia administracinė bauda nuo 400 iki 1 000 litų su valties ir tinklo konfiskavimu.


Žmonės aktyvūs

Mažeikių agentūros vadovas pasakojo, kad šiemet jau nebe pirmasis atvejis, kai aplinkosaugininkams įkliūva brakonieriai.
N. Kupliauskas pasidžiaugė žmonių, kurie, pamatę galimai daromą nusikaltimą, praneša aplinkos apsaugos agentūrai ar policijai, aktyvumu. Dažniausiai apie tokius pažeidimus praneša žvejai, o agentūros specialistai operatyviai reaguoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto