Apmulkinti specialistų per egzaminą nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bandymas neteisėtu būdu atgauti ar įgyti vairuotojo pažymėjimą neretai baigiasi susidūrimu su policijos pareigūnais, pradedami ikiteisminiai tyrimai. Tuo įsitikino ir vienas valstybės įmonės „Regitra“ specialistus su specialia technika bandęs apmulkinti mažeikiškis.

Spalio mėnesio pradžioje VĮ „Regitros“ Mažeikių grupėje pagautas sukčiaujantis asmuo, kuris mėgino išlaikyti teorijos egzaminą, pasitelkęs techninę įrangą. 53-ejų metų vyras norėjo susigrąžinti prarastą vairuotojo pažymėjimą ir įgyti teisę vairuoti CE kategorijos transporto priemonę.
Kaip informuoja įmonės atstovai, „Regitros“ specialistas egzamino metu pastebėjo, jog asmuo įtartinai elgėsi, buvo sunerimęs ir keistai judėjo, muistėsi. Įtarus, kad galimai naudojama neleistina techninė įranga, po teorijos egzamino vyro buvo paprašyta ištraukti bei parodyti ją.
Atsisakius tai padaryti, buvo iškviesta policija, kuriai asmuo prisipažino nesąžiningai bandęs išlaikyti egzaminą. Vyras teorijos egzaminą būtų išlaikęs, nes surinko daugiau nei 90 procentų teisingų atsakymų.
Jo egzamino rezultatai buvo anuliuoti, o Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Už tai baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto