Apskrities čempionate – mažeikiškių triumfas

Po paskutinių rungtynių – „Olimpas SC“ su nugalėtojų taure. Nuotrauka iš komandos archyvo

Salės futbolo sezonas užbaigtas sekmadienį Sporto komplekse pirmą kartą vykusiu Telšių apskrities penki prieš penkis salės futbolo čempionatu.
Apskrities čempionais tapo „Olimpo SC“ futbolininkai.

Dėl apskrities čempionų taurės varžėsi penkios komandos: dvi stipriausios Mažeikių rajono ekipos ir po vieną Telšių, Plungės bei Rietavo komandą.
Apskrities čempionais tapo „Olimpo SC“ futbolininkai, kurie rajono pirmenybėse pelnė antrą vietą. Šiose pirmenybėse jie 4:1 įveikė Rietavo „Rietuvą“, 2:0 – „Mažeikių United“, 3:2 – Plungės „OSS“ ir sužaidė lygiosiomis su Telšių „Spartans“ – 3:3.
Rajono salės futbolo čempionams „Mažeikių United“ sekėsi ne taip gerai – nusileidę „Olimpui SC“, jie rezultatu 0:4 pralaimėjo plungiškiams, 0:1 – telšiškiams ir rezultatu 2:1 įveikė rietaviškius. Surinkę tris taškus, rajono čempionai užėmė ketvirtą vietą, juos aplenkė antrą vietą užėmęs „Spartans“ ir treti likę „OSS“ futbolininkai.
Naudingiausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti mažeikiškiai Deividas Gineitis iš „Mažeikių United“ ir du nugalėtojų atstovai – Žilvinas Jarutis ir Rokas Gecevičius.

One Reply to “Apskrities čempionate – mažeikiškių triumfas”