Apskrities policininkai paminėjo profesinę šventę

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus archyvo

Antradienį minimos Angelų sargų – Policijos dienos – išvakarėse Telšiuose buvo surengtas minėjimas.

Telšių Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už sunkų, rizikingą bei pasiaukojamą darbą dirbančius Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, jų šeimos narius, o taip pat – už žuvusiuosius, atliekant tarnybą. Po šv. Mišių buvo apdovanoti pasižymėję policininkai, tarp kurių – gausus būrys Mažeikių komisariato atstovų.
Šalies policijos generalinio komisaro įsakymu, trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas Sargas“ apdovanotas Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas, trečiojo laipsnio ženklu „Už nuopelnus“ – Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jurgita Ežerskienė.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariatas viršininko įsakymu, antrojo laipsnio ženklu „Už nuopelnus“ apdovanotas Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius, trečiojo laipsnio ženklu – Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Artūras Antanavičius. Pirmojo laipsnio ženklai „Už nepriekaištingą tarnybą“ įteikti vyriausiajai patrulei Daivai Bulauskienei, vyresniesiems tyrėjams Audronei Jurdonaitei-Ostrauskienei ir Nerijui Gurauskui, antrojo laipsnio – vyriausiajam tyrėjui Artūrui Tiškui ir vyresniajam tyrėjui Remigijui Stonkui.
Padėkos pareikštos vyriausiajam tyrėjui Pauliui Šimkui, vyresniajai tyrėjai Jurgitai Gurauskienei bei tyrėjai Birutei Rumšienei.
Profesinės šventės proga policijos pareigūnus sveikino gausus būrys svečių bei kolegos iš Latvijos policijos.

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus archyvo

3 Atsakymai į “Apskrities policininkai paminėjo profesinę šventę”

  1. >Hmm parašė:

    Klebonas nuo zekų kur iš pensininkų apgaulės būdu vilioja pinigus skiriasi tik tuom,kad vienam yra tiesiamas raudonas kilimas,o kitas gauna papildomų nelaisvės metų.Iš esmės abu yra melagiai ir aferistai.

  2. Vaje parašė:

    Kodėl visos blondės? „Gražiai „atrodo,kad net bažnyčioje telefonas iš nagų neiskrenta,ot kultūra.Teisingai plaukų spalva viską pasako

  3. Hmm parašė:

    Man visada nesuprantamas tas priverstinis policininku zygiavimas i baznycia ,galima pagalvot kad visi tikintis ir dar juokiasi kad tarybiniais laikais i demonstracijas vare , dabar varo i baznycia …..ir nebesuprasi ar tai baznycia yra kaip ir valstybine institucija ar su tyliu valdzios palaiminimu baznycia kuo toliau tuo daugiau kisasi i valstybes gyvenima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto