Apsvaigęs jaunuolis bandė papirkti pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų šeštadienio rytą  mažeikiškiai pareigūnai pagrindinėje miesto gatvėje sulaikė apsvaigusį nuo narkotinių medžiagų jaunuolį, kuris važinėjo automobiliu. Jis atsakomybės bandė išvengti kyšiu.

Bandė įbrukti pinigus

Mažeikių policijos patrulių būrio ekipažas automobilį „BMW“ patikrinimui sustabdė apie pusę dviejų ryto Žemaitijos gatvėje ties 41-uoju namu. Jau iš pat pradžių pareigūnams tapo aišku, kad vairuotojas, dvidešimtmetis M. K. pažeidė Kelių eismo taisykles – ant galinės mašinos sėdynės sėdėjo keturi  jo draugai, kas yra daugiau negu leidžiama ir yra numatyta transporto priemonės techninėje charakteristikoje.
Pareigūnams informavus jaunuolį, kad bus rašomas administracinis protokolas, vairuotojo elgesys policininkams sukėlė įtarimų. Nors jis neatrodė vartojęs alkoholį, pareigūnai nusprendė vaikiną patikrinti  ar nėra vartojęs narkotinių ar psichotropinių medžiagų.
Po šio pasiūlymo M. K. pareigūnams pradėjo vienas po kito kišti kupiūras – keturias po dvidešimt litų nominalo, dvi po dešimt ir vieną penkiasdešimties litų nominalo. Iš viso pareigūnams buvo pasiūlytas šimto penkiasdešimties litų kyšis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Kaip įprasta tokiais atvejais, į įvykio vietą buvo iškviesta policijos komisariato operatyvinė grupė, kuri ir užfiksavo bandymo papirkti policijos pareigūną faktą. Mažeikiškis buvo apklaustas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už bandymą papirkti pareigūnus jam gresia nuo laisvės apribojimo iki laisvės atėmimo iki dviejų metų.
Negana gresiančios baudžiamosios atsakomybės, dvidešimtmečiui gresia ir administracinė atsakomybė – Mažeikių ligoninėje nustatyta, jog jis vairavo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų.
Paskutinį kartą mažeikiškius policijos pareigūnus bandyta papirkti spalio pabaigoje, kai neblaivus (nustatytas 2,80 promilės girtumas) 36-erių metų vairuotojas bandė išsisukti dviejų šimtų litų kyšiu.
Per šiuos metus jau pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai dėl bandymo papirkti pareigūnus.

8 Atsakymai į “Apsvaigęs jaunuolis bandė papirkti pareigūnus”

 1. to Vardas (privalomas) parašė:

  Tai klok faktus, o ne prielaidas teik. Jei turi informacijos, policijos durys visada atviros.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Nesi teisininko sunelis,tai ir amen tau… O pastarieji vazineja ir apsinarkosine ir girti,neva,jiems viskas galima!?

 3. xo parašė:

  Nu papuole kiricenko:D

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  jo, cia geras :D puse dvieju ryto :D

 5. Komentatorius parašė:

  Man patiko tą vieta: „KAIP ĮPRASTA tokiais atvejais, į įvykio vietą buvo iškviesta policijos komisariato operatyvinė grupė, kuri ir užfiksavo bandymo papirkti policijos pareigūną faktą“. Per mėnesį kiek tokių įprastų atvejų būna? 5 būna?

 6. lolas to klausimas parašė:

  Šiaip durnas esi ar su pažyma iš psichiatro?

 7. klausimas parašė:

  “ patikrinimui sustabdė apie puse dviejų ryto ….“.Jei puė dviejų – rytas,tai naktis tęsiasi tik nuo 00.00 val iki 1.30????

 8. OOO parašė:

  KAZIN AR PATRAUKLUS TAS BACHURAS BUVO,KUR NOREJO PAPIRKT KELIUKUS:)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto