Aptarė su geležinkeliu susijusius klausimus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ir Seimo narė Laima Nagienė susitiko su AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška. Pagrindinis susitikimo klausimas – galimybė pastatyti Troškučių pervažą, kuri būtų Troškučių aplinkkelio būtina dalis. Kalbėta ir apie geležinkelio atšaką į pramonės parką, aptarta geležinkelio stoties ateitis.
Informuojama, kad „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas pritarė idėjai įrengti Troškučių pervažą ir patarė Savivaldybės merui kreiptis į Susisiekimo ministeriją dėl galimybės ją projektuoti. Dėl geležinkelio atšakos į steigiamą pramonės parką M. Bartuška taip pat neprieštaravo, teigė, kad turėti ją yra visiškai realu, tačiau pirmiausia reikia sulaukti investuotojų pasiūlymų ir įvertinti jų poreikius.
Aptariant Mažeikių geležinkelio stoties ateities klausimą, direktorius informavo, kad
dabar vystoma geležinkelio stočių koncepcija – norima prikelti nenaudojamas stotis naujam gyvenimui, paverčiant jas miestų ir miestelių traukos centrais, pritraukiant verslą, įgyvendinant inovatyvias idėjas. Būtų galima pasvarstyti apie Mažeikių geležinkelio ir autobusų stočių sujungimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto