Aptartas vaikų dienos centrų bendradarbiavimas

Autorės nuotr.

Savivaldybėje surengtas Mažeikių rajone veikiančių vaikų dienos centrų, policijos, Vaiko teisių apsaugos skyriaus, Visuomenės sveikatos biuro atstovų susitikimas.
Jo pagrindine tema buvo – tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarba ir galimybės.

Savivaldybėje vykusio susitikimo tikslas: aptarti tarpinstitucinio bendradarbiavimo iššūkius bei galimybes, pasidalinti idėjomis, kaip ir kuo mieste bei rajone veikiantys vaikų dienos centrai vieni kitiems galėtų padėti. Prašyta centrų atstovų pasidalinti lūkesčiais, kuo, dirbant su vaikais, neretai judriais, ne itin motyvuotais, augančiais problemų turinčiose šeimose, galėtų prisidėti kitos institucijos.
Viena iš susitikimo iniciatorių – Švietimo skyriaus specialistė Rasa Dargvainienė, atliekanti tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus funkcijas, kvietė padiskutuoti ir apie švietimo įstaigose veikiančių Vaiko gerovės komisijų veiklą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Aptartas vaikų dienos centrų bendradarbiavimas”

  1. ona parašė:

    valstybe tegu skiria mokykloms ,kad jas neuzdarinetu kaimuose kur yra mokiniu,o ne kazkokius dienos centrus selpia ,vaikams reikia issilavinimo ,o ne vien tik zaidimu, kurkit dienos centrus prie mokyklu…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto