Aptarti pasiūlymai dėl pedagogų darbo užmokesčio didinimo

Audronė Pitrėnienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM) surengtame ministrės Audronės Pitrėnienės ir švietimo profesinių sąjungų atstovų susitikime tartasi dėl Pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programos 2016–2020 m. projektui pateiktų siūlymų.

Tikslas – didinti pedagogo specialybės patrauklumą

Kalbėta apie Pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programos 2016-2020 metais projektą. Profesinės sąjungos pateikė savo siūlymus. Vasario 3 d. jie bus apsvarstyti Vyriausybėje vyksiančiame posėdyje, jame dalyvaus profesinių sąjungų atstovai.
Pasak ministrės A. Pitrėnienės, labai svarbu didinti pedagogo specialybės patrauklumą, gerinti ugdymo kokybę ir pedagoginių darbuotojų socialinę padėtį, todėl būtina užtikrinant ilgalaikį pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didėjimą. Jį numato parengtas darbo užmokesčio didinimo programos 2016–2020 m. projektas.

Projektas derinamas

Programos projekte siūloma jau šiemet nuo rugsėjo 1 d. dar kartą didinti visų pedagogų atlyginimus vidutiniškai 1,5 proc.
Nuo 2017 m. sausio 1 d. – vidutiniškai 7 proc., 2018–2020 m. – vidutiniškai 5 proc.
Pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programos 2016–2020 m. projektas taip pat derinamas su suinteresuotomis ministerijomis.

3 Atsakymai į “Aptarti pasiūlymai dėl pedagogų darbo užmokesčio didinimo”

  1. Gerbėjas parašė:

    Ministrė ,,Šarkienė“ ……… ir t.t. Piiiiiipt.

  2. Virginijus, verslininkas parašė:

    Neįsivaizduoju, kaip tokie kaip A. Pitrėnienė sugebėjo pakliūti į valdžią. Aš tokiai gatvių šluoti nepatikėčiau. Bet korumpuotoje Lietuvoje, kur viskas perkama ir parduodama už pinigus, viskas galima. Apie garbę ir sąžinę reikia pamiršti. Na tiesiog baisiau nebūna.

  3. Gintaras, Seda parašė:

    Pamatau tos šlikštynės snukį ir bėgu vemti į tualetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto