Aptartos atliekų tvarkymo problemos bei sprendimo būdai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienį vyko Mažeikių rajono savivaldybės administracijos, Telšių regiono atliekų tvarkymo centro, seniūnijų, sodininkų bendrijų atstovų susitikimas nuotoliniu būdu. Buvo kalbama apie žaliųjų ir stambiųjų atliekų išvežimą iš privačių valdų, individualių sklypų sodininkų bendrijose bei šių atliekų tvarkymą.
Gera žinia: panaikintas automobilių padangų atvežimo į aikštelę, esančią Algirdo gatvėje, limitas.

Susitikimo metu Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius trumpai supažindino su žaliųjų atliekų tvarkymo galimybėmis sodininkų bendrijose. Pasak jo, geriausias būdas – žaliąsias atliekas kompostuoti. Vyriausiasis specialistas priminė, kad jei tam nėra galimybės, šias atliekas, šakas galima vežti į Dargių sąvartyne įrengtą žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę. Žalios atliekos, kaip ir nupjautos šakos ar išrauti krūmai, čia priimami nemokamai.
Kaip vieną didesnių problemų sodininkai įvardijo prie sodininkų bendrijose esančių buitinių atliekų konteinerių paliekamas stambiąsias atliekas: baldus, buitinę techniką ir transporto priemonių padangas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

„UAB Švarista“

4 Atsakymai į “Aptartos atliekų tvarkymo problemos bei sprendimo būdai”

 1. to bobutei parašė:

  Žadėjo pastatyti, bet kol kas yra pastatyti tik visuomeniniais pagrindais veikiančios organizacijos, o savivaldybės pažadai – kaip tie krintantys žiedai.

 2. bobute parašė:

  girdejau pastate kontika tekstilei,bet net neisivaizduoju kur ji rasti? nejau seni zmones eis per puse miesto jo ieskodami?kad ir jaunimas,nei ieskos nei ka? kur baldus det-pora lentuciu ar maza spintele vest i savartyna,o su kuom su taksi?

 3. Rozalija parašė:

  Tai pasakė naujieną: vežti kompostavimo atliekas į Dargių sąvartyną. Keletas metų, kai tai žinoma. Vienu metu net atliekų aikštelė turėjo konteinerį, kur buvo galima atvežti, bet valdininkai sėdi keletą metų, kol sužino kokią žinomą faktą.

 4. Laimw parašė:

  Reikia žmones šviesti, mesti į pašto dėžutes skrajutes ar ant buto lapelio rašyti ir rašyti, kad stambias šiukšles Algirdo gatvėje galima palikti nemokamai. Didelė dalis gyventojų nežino apie tai !!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto