Arenos atidarymo dieną – triuškinama pergalė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmosios Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ rungtynės ką tik pradėjusioje veikti Mažeikių ledo arenoje baigėsi sensacija – vietos „Smūgis“ sutriuškino praėjusių metų čempionato nugalėtojus – Plungės LRK ledo ritulininkus.

Pirmasis kėlinukas, nors ir pasižymėjo atakų gausa, baigėsi be įvarčių. Antrajame kėlinyje mažeikiškiai jų pelnė du, plungiškiai atsakė vienu. Viską lėmė trečiasis kėlinys – mūsų žaidėjų muštas ritulys skriejo ir skriejo į plungiškių vartus – pasiekti net šeši įvarčiai, o rungtynės laimėtos – 8:1.
Tris įvarčius mūsų ekipai pelnė Saulius Bulnis, Viktoro Čiginsko sąskaitoje – du įvarčiai, po vieną įmušė Žygimantas Jokšas, Nerijus Pranckus ir Igoris Šmakovas.
„Čempionai atvyko tik aštuoniese, matyt, tikėjosi, kad mus palauš ir mažesnėmis pajėgomis, tačiau apsiriko. Pirmus du kėlinukus mes juos nuvarginome, o trečiajame jau pavyko galutinai palaužti. Manau, kol kas tai geriausios mūsų sužaistos rungtynės“, – džiaugėsi komandos vadovas Artūras Jokšas.
„Smūgis“ po trejų žaistų rungtynių tarp dešimties komandų šiuo metu užima šeštąją vietą (mažeikiškiai pelnė šešis taškus, čempionate komandos sužaidė įvairų rungtynių skaičių – po penkias šešias).
Šį šeštadienį mažeikiškiai rungtyniaus Klaipėdoje su „Šilute“. Namuose mūsų ledo ritulininkai artimiausias rungtynes žais lapkričio 29-ąją – su Gargždų „Ledžinga“.

One Reply to “Arenos atidarymo dieną – triuškinama pergalė”