Areštinėje – trys smurtautojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį policijos pareigūnai pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl smurto artimoje aplinkoje. Nukentėjusiosios į medikus nesikreipė, o prieš jas smurtą panaudoję vyriškiai buvo uždaryti į Šiaulių policijos areštinę.

Šeštadienį, pusę dvyliktos dienos, pranešimas apie smurtą policiją pasiekė iš buto Žemaitijos gatvėje. Konfliktas kilo tarp neblaivių sugyventinių – 54-erių metų vyras (2,39 promilės) smaugė dešimčia metų jaunesnę moterį, jai buvo nustatytas 2,25 promilės girtumas.
Apie trečią valandą po pietų pareigūnai vyko į namus Melioratorių gatvėje, kur siautėjo neblaivus (2,15 promilės) 75-erių metų vyras. Sutuoktinis sumušė blaivią trejais metais jaunesnę žmoną.
Sekmadienio popietę Sodų gatvės namo bute neblaivus (1,42 promilės) 40-metis vyras smurtavo prieš akivaizdžiai neblaivią ketveriais metais jaunesnę sugyventinę, ji nusistatyti girtumą atsisakė.
Šiais metais nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu ar nežymiu sveikatos sutrikdymu, mūsų rajone gerokai sumažėjo – per ketvirtį užregistruota 41 (pernai per tą patį laikotarpį – 62).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto