Asociacija „Gyvastis“ įvertino mažeikiškių darbus

Nuotr. iš akcijos „Žvakutė už organų donorus“ archyvo

Kilnūs darbai nelieka nepastebėti. Lietuvos asociacija „Gyvastis“ padėkos raštais pagerbė daug metų mūsų rajone vykdomos akcijos „Žvakutės už organų donorus“ iniciatorius – Danguolę Burzdžiuvienę ir Sigitą Strazdauską.

});

Propaguoja donorystę

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ – savanoriška, pelno nesiekianti organizacija, įkurta prieš 29-erius metus, vienija žmones, sergančius inkstų ligomis, gyvenančius su persodintais organais (inkstais, širdimi, plaučiais, kepenimis ar kt.) ar laukiančiais jų transplantacijos.

Pagrindinės asociacijos „Gyvastis“ veiklos kryptys – organų donorystės propagavimas, psichologinė pagalba pacientams ir jų artimiesiems, jų švietimas apie inkstų ligas bei gydymo būdus, atstovavimas pacientų interesams Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje ir tarptautiniu mastu.

Mažeikiškiai Danguolė Burzdžiuvienė ir Sigitas Strazdauskas Kaune surengtos konferencijos metu buvo pagerbti asociacijos „Gyvastis“ padėkos raštais. Jiems padėkota už pastangas organizuojant iniciatyvą „Žvakutė už organų donorus“, už pasišventimą donorystės idėjai, nuoseklų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto