Asociacija prašo įvertinti „Sauridos“ paslaugos kainas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių vartotojų asociacija atitinkamų institucijų prašo įvertinti, ar UAB „Saurida“ nustatyta dujų atjungimo ir prijungimo kaina nėra nepagrįstai didelės ir pažeidžiančios vartotojų teisių bei teisėtų lūkesčių.
„Santarvė“ jau rašė apie naujas žabangas dujų vartotojams, kurios buvo įteisintos šių metų vasario 21 dieną. „Sauridos“ direktoriaus įsakymu buvo patvirtinti gerokai didesni nauji darbų įkainiai. Dujų vartotojus ypač papiktino beveik aštuonis kartus pabrangusi dujų atjungimo ir prijungimo paslauga. Jeigu iki tol už tai su PVM reikėdavo mokėti 40,68 lito, tai dabar jau prašoma 317,63 lito.
„Asociacijos, vienijančios per septyniasdešimt narių, manymu, tokios nepagrįstai didelės kainos pažeidžia vartotojų teises ir teisių pusiausvyrą, nes vartotojai, sudarydami sutartis, nesitikėjo ir pagrįstai negalėjo tikėtis tokio kainų pokyčio. Be to, prijungimo ir atjungimo įkainiai turi būti skaidrūs bei pagrįsti sąnaudomis“, – prašymo argumentus „Santarvei“ dėstė asociacijos  valdybos pirmininkė L. Rimkienė.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Asociacija prašo įvertinti „Sauridos“ paslaugos kainas”

 1. Jo parašė:

  Saunuoliai, zmones, kad pagaliau pakilot i kova su buozemis! Dar butu uki reikia patvarkyt! Paziurekit i lapeli kiek praso administracijos islaikymui. O ka padaro? Nieko! Kas cia nustate ta kaina?Ir ,paziurekit, ta kaina vos ne kas metai dar dideja, Zodziu, apetitas auga bevalgant. Cia irgi tyleti nebegalima!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Nieko ten pas jį nėra skaidraus,pasižiūrėkite jo deklaraciją prieš rinkimus.Tokie,atsiprašant,deklaruotojai senai turėjo sėdėti,kartu ir jo globėjai.

 3. vacys parašė:

  tai tegul atjunge dujas, duju vamzdzius iskelia is buto arba lai moka uz to vamzdzio „tranzita“ per buta.

 4. va parašė:

  Tai Ranco dovana mažeikiečiams už tai, kad jo į tarybą neišrinko. Savivaldybė Rancui irgi nepagaili gerų dovanų kaip antais labai jau pigiai išnuomotas baseinas.

 5. Jonas parašė:

  Nieko, atsirugs tam zasrancui zmoniu asaros ir nervai. Kaip bebutu, sudina varda Mazeikiuose jis jau uzsitarnavo.

 6. Kostas parašė:

  Manau ,už pabrangusią dujų atjungimo ir prijungimo paslaugą turite dėkoti K.Bartkevičiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto