Aštuonis vaikus globojančiai palnosiškei senti neleidžia gyvenimas

Palnosiškė Irena Vaičienė įsitikinusi, kad viską mums duoda gamta, tik reikia mokėti ir norėti jos dovanas priimti. Sigito Strazdausko nuotr.

Palnosuose gyvenanti Irena Vaičienė jau išleido į gyvenimą du savus, o šiuo metu globoja dar aštuonis svetimus, bet jau savais tapusius vaikus.
Visko mačiusios moters veide neišvysi nuovargio, ji jaučiasi žvali, energinga ir nė nesiruošia įsileisti senatvės.
Visa tai pasiekta nuo mažumės laikantis trijų pagrindinių sveikos gyvensenos reikalavimų:  natūralaus maisto, fizinių krūvių ir judėjimo bei teigiamų, pozityvių minčių.
Irena save vadina vaiku, užaugusiu drauge su gamta. Nors televizorius ar kompiuteris ir reikalingi dalykai, jie tik pagalbininkai. Svarbiausia yra susidėlioti taškus, galvoti, kaip turi atrodyti pats: kad nesirgtum, galėtum kurti verslą, užauginti vaikus, matančius, kaip gyvena tėvai – jie tada ir patys taip gyvens.
„Norint užauginti sveikus vaikus, jiems turi rodyti pavyzdį: gaminti ir valgyti sveikai. Darbas yra darbas, bet reikalingas ir sportas. Jis man buvo svarbus dar nuo mokyklos laikų. Taip pat ir įvairi veikla, maisto ruošimas tėvams. O po to pats išeini gyventi savarankiškai ir supranti, kaip tėvai gražiai gyveno“, – šypsojosi Irena.
Apie šios moters bei jos šeimos gyvenimo būdą, nuostatas ir vertybes plačiau skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

5 Atsakymai į “Aštuonis vaikus globojančiai palnosiškei senti neleidžia gyvenimas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Idomu,ar tie vaikai lanko kokius burelius? Ar yra vezami i teatra,Palanga? Tikrai idomu? Kaip atrodo.pinigu nemazai surenka uz globa moterele?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Idomu butu pasiklausyti paciu vaiku,ten gyvenanciu nuomones? Ar korespondente bent kalbejosi su jais?

 3. jo parašė:

  Be reikalo tu skelbeisi, apipils is pavydo zmones lizuviais ir tiek, Na ka laikykis,,,,,,,,Ne jiems spresti ka darai ir ka ir kaip dirbi, Tegu ziuri savo seimos lizdus ir bus viskas gerai, Zmones juk ir jus ne auksiniai esate , kiek zmoniu tiek harakteriu , ir tiek nuomoniu, ir visiems geras nebusi, tik dirbkite savo darbus ir ziurekite , kad Jusu tame kaime aplankytu laime ir garbe, o ne pikti liezuviai, Sekmes ir sveikatos,,,,,,

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Korespondente turbut su aplinkiniais nesnekejo ir viską is „pačios apie save “ pasakojimo ir parašė . Ir nežino kad visam kaime mažai tokiu žmonių kurie ją norėtų susitikti nekalbant apie kokius nors reikalus o jai tenka bendrauti tai suabejoji jos sveikatos būkle
  O dar tos „pozityvios mintys“ tai visai is fantastikos srities. Tas žmogus nežino šitų žodžiu reikšmes is esmės

 5. palnosai parašė:

  tik keista kai tame kaime kalbama kaip gerai pigi darbo jega ir dar valdzia pinigus moka uz vaikus kad juos priglaudi.pati kitiem patarineja imkites kiek darbu nudirbs…viena drauge paklause bande pasimt mat nelabai isejo jai.kad gerai tai sutikciau su tais zmonemes kurie pasiima vaikucius be atlygio ir juos augina o ne pinigus skaiciuotu kiek gausiu vaikus paemus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto