Aštuonmečiai futbolininkai patirties sėmėsi Lenkijoje

Jaunieji mažeikiškiai su treneriu Antanu Bulošu neliko nusivylę išvyka į Lenkiją ir savuoju žaidimu. Svarbiausia – įgyta tarptautinė patirtis. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pasisėmę tarptautinės patirties, sužinoję, ko reikia sveikam sportininkui, iš tarptautinio salės futbolo turnyro Lenkijoje grįžo aštuonmečiai futbolo klubo „Atmosfera“ auklėtiniai.

Rungtynės vijo rungtynes

Netoli Gdansko esančiame Starogrado mieste vykusiame vaikų futbolo turnyre varžėsi dvidešimt komandų iš Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos.
Mūsų šalį šiame turnyre, rengiamame vietos klubo „Beniaminek“ taurei laimėti, atstovavo Vilniaus, Kauno ir Mažeikių „FK Atmosfera“ klubai.
Kaip sakė aštuonmečių mažeikiškių treneris Antanas Bulošas, turnyro organizatoriai, norėdami, kad komandos sužaistų kuo daugiau rungtynių, susitiktų su kuo daugiau įvairesnių komandų, pasiūlė įdomų turnyro formatą – buvo žaidžiama pagal salės futbolo taisykles: penki prieš penkis, rungtynės truko vieną vienuolikos minučių kėlinuką.
„Kita vertus, toks rungtynių formatas vertė ir pasitempti – praleidai vieną įvartį ir jau praktiškai palaidotos rungtynės, sunkiai rasi laiko atsigriebti“, – sakė treneris.

Pritrūko kelių taškų

Pirmąją dieną vyko varžybos pogrupyje, kur jaunieji mažeikiškiai rezultatu 1:0 nugalėjo Gardino „Nemuną“, 2:0 – Bygdoščo „Chemiką“, sužaidė lygiosiomis su Kaliningrado, Vroclavo ir Poznanės ekipomis bei patyrė keturis pralaimėjimus prieš Lenkijos bendraamžius.
„Užėmėme šeštą vietą ir į stipriausiųjų pogrupio komandų ketvertuką nepatekome, tad dėl medalių kovoti negalėjome. O arti to buvome – sužaidėme vienerias rungtynes lygiosiomis ir vienerias pralaimėjome, šių taškelių ir pritrūko“, – sakė treneris.
Antrąją dieną mažeikiškiai rezultatu 1:0 įveikė Kauno ir Vilniaus ekipas, sužaidė nulinėmis lygiosiomis su viena lenkų komanda ir 0:1 pralaimėjo Ščecino futbolininkams.
Galutinėje įskaitoje mūsų komanda liko trylikta.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*