Ataskaitoms pritarė tik valdantieji

Savivaldybės vadovų ataskaitos didelių diskusijų Taryboje nesukėlė, tačiau už jas balsavo tik valdantieji. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje buvo patvirtintos Savivaldybės mero Antano Tenio ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus 2012 metų veiklos ataskaitos.

Šiems dokumentams pritarė tik valdančioji koalicija. Susilaikę Tarybos nariai ataskaitose įžvelgė pasigyrimo, bet pasigedo savikritikos ir strategijos.


Darbai  – skaičiais 

Vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, meras ne rečiau kaip kartą per metus rengia ir pateikia rinkėjams bei visai Savivaldybės bendruomenei  mero ir Tarybos veiklos ataskaitą. 
Pristatydamas jas, Antanas Tenys apžvelgė mero funkcijas. Be Tarybos darbo organizavimo, meras kontroliuoja ir prižiūri Savivaldybės viešojo administravimo institucijų, įstaigų ir įmonių vadovų veiklą, kaip jie įgyvendina įstatymus, Vyriausybės ir savivaldybės tarybos sprendimus. Tačiau kokia situacija šioje srityje, išgirsti nepavyko.
Mero teigimu, didžiąją jo darbo laiko dalį atima aktualių Mažeikių rajonui klausimų sprendimas.
Administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus ataskaita iš ankstesniųjų išsiskyrė savo apimtimi – ji užėmė 115 puslapių.
Pateikta išsami visų 22 skyrių, 9 seniūnijų veiklos ataskaita –  apžvelgtas biudžeto vykdymas, projektų įgyvendinimas, teritorijų planavimas, statybos ir remonto darbai, kraštotvarka, turto valdymas, kelių ir gatvių rekonstrukcija, energetika, vandentvarka, žemės ūkis, viešųjų darbų organizavimas, viešieji pirkimai, švietimas, kultūra, sveikatos priežiūra ir kitos sritys.

Apie tai, kaip savo darbą pristato ir vertina rajono valdžia ir ką mano kiti Tarybos nariai, skaitykite antradienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Ataskaitoms pritarė tik valdantieji”

  1. Jonas parašė:

    Meras bei administracijos direktorius gal ir žino ką turi kontroliuoti, bet kontrolės nėra nes visų gyventojų pinigėliai švaistomi į keturias puses. Visi projektai vykdomi trigubomis kainomis nes reikia pasidalinti dešimtimis tūkstančių. Labai matosi kaip miestas tvarkomas ir kiek lėšų išleidžiama, kiekvienam paprastam gyventojui aišku. Valdžia susigūžusi savo kiaute plauna pinigėlius ir galvoja kad aplinkui visi akli, nieko nemato ir nieko nesupranta. Kaip savo ataskaitose gali tai pateikti. Valdžiai turėtu būti gėda tokias ataskaitas skaityti viešai, nors jies užsidėję kiaulės akis sėdi laimingi.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Ataskaitaa, kaip iš 1 degtuko priskaldyti vežimą malkų. Tiek ie tų darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto