Atėjo į ligoninę konsultacijos, išėjo be… striukės

Autorės nuotrauka

Nuo praėjusių metų rudens Mažeikių ligoninė liko be rūbininkų – buvo panaikinti jų etatai. Tai sukėlė mažeikiškių nepasitenkinimą – be priežiūros paliktus viršutinius drabužius paprasta pavogti, o ligoninė dėl to nenori prisiimti atsakomybės.  

Į redakciją kreipėsi mažeikiškiai, kurie teigė esantys nepatenkinti, kad Mažeikių ligoninėje nebeliko rūbininkių.
Dabar ligoniai, einantys pas gydytojus, ar artimuosius lankantys žmonės yra priversti striukes ir paltus palikti pirmajame aukšte rūbinėje, kuri nesaugoma. Galima drabužius palikti ir prie gydytojo kabineto, tačiau nežinia, ar išėjęs juos rasi.
Prie vieno ligoninės gydytojo kabineto striukę paliko krakiškis Justinas, ligoninėje prabuvęs kelias valandas – kol gydytojas jį apžiūrėjo, kol atliko įvairius tyrimus.
Visus reikalus užbaigęs ir iš kabineto išėjęs vyriškis savo striukės… neberado.
Ligoninės lankytojai mano: įstaiga privalo užtikrinti jų paliekamų drabužių ir daiktų saugumą. Tiek pacientai, tiek artimuosius lankantys žmonės neturi kitos išeities – konsultuojantys gydytojai neleidžia paltų ar striukių neštis į kabinetus, ligoninės skyriuose lankytojai su striukėmis, paltais taip pat nepageidaujami. Apie tai įspėja užrašai ant gydymo įstaigos durų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Atėjo į ligoninę konsultacijos, išėjo be… striukės”

 1. Apie Akmenę komentavusiam parašė:

  Apie Akmenę komentavusiam noriu patarti ten nuvažiuoti – nustebsi, koks puikiai sutvarkytas, renovuotas ir prižiūrimas miestas. Pasimokyti reikia iš Naujosios Akmenės visiems, nes Mažeikiai jau tampa mirusiu miestu, o Akmenė kyla.

 2. to mažeikiečiai parašė:

  Panašu, kad kažkas pradėjo ruoštis mero rinkimams :-) Nesvarbu, kad kritika ne į temą ir ne pagal adresą, svarbu kritikuoti – neišprusęs skaitytojas v iską prarys.

 3. to ...mažeikiečiai parašė:

  Jūsų žiniai, nei meras, nei savivaldybė nemoka pinigų rūbininkėms, o ir taip “maloniai” skiriamus priedus prie atlyginimų ligoninės direktoriui ir kitiems gydymo įstaigų vadovams, apmoka pačios įstaigos. T.y. – palaimina darbuotojų apiplėšinėjimą ir taupymą rūbininkių ir kitų darbuotojų sąskaita. Todėl nėra ko piktintis, piktinkitės savivaldybės taryba, kuri taip pamalonina “nusiplūkusius” gydymo įstaigų vadovus…

 4. mažeikiečiai parašė:

  Juk mūsų meras taupus, neskiria pinigų rūbininkų išlaikymui, mūsų šaligatviai -žiūrėk kad eidamas kojų neišsisuktum. Bet meras giriasi kad sutaupė ir nusipirko naujų mašinų. Puikiai gyvenam

 5. Tiesos tame yra parašė:

  Greitai visai nebebus ligonines Mažeikiuose perkels i Telšius tai ir bedos nebus. Nei del striukių nei dėl ligonių…
  Aplamai,kaip įmanoma perkelti ligoninę kai lyginant pagal žmonių skaičių Mažeikiai yra didesni nei telšiai. Policijos nebeturi,teismas nebesprendzia svarbių bylų,ligonines nebebus išviso padarys kaip N Akmenę mirusį miestą…

 6. woo parašė:

  Koks “dyrikas”, tokia ir ligonine

 7. nuomonė parašė:

  Žemas lygis šios gydymo įstaigos…Skelbimo ant durų autoriau,gramatikos klaidas išsitaisykit…(neįleidžiami,o ne neileidžiami)

 8. jore parašė:

  tikra nesamone jei nori palta susilankstyk ir i rankine kur protai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*