Atgimė legendinė „Atmosfera“

„Atmosferos“ debiutas buvo sėkmingas . Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Legendinis mūsų miesto futbolo komandos „Atmosfera“ vardas vėl grįžo į šalies futbolo žemėlapį – mažeikiškių komanda debiutavo šalies antrosios futbolo lygos vakarų zonoje.


Rungtyniaus vienuolika komandų 

Trečiadienį startavo Lietuvos futbolo federacijos antrosios lygos vakarų zonos futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja ir Mažeikių „Atmosferos“ komanda. 
„Dar balandžio viduryje Lietuvos futbolo federacijos licencijavimo komisijai pristatėme visą reikiamą dokumentaciją apie klubą – preliminarią paraišką, duomenis apie stadioną, klubo įstatus bei kitus būtinus dokumentus. Žinoma, neatitinka mūsų stadionas visų keliamų reikalavimų, pagrindinė problema – nėra persirengimo kabinų komandoms, be to, nėra žaidėjams ir teisėjams po rungtynių kur nusiprausti. Teisėjams skirsime savo komandos patalpas, o svečius po rungtynių vešime nusimaudyti“, – kaip spręs kylančias problemas, dėstė komandos treneris Nerijus Gudaitis.
Iš viso licencijas rungtyniauti antrojoje lygoje gavo dvidešimt viena komanda, vienuolika iš jų varžysis vakarų zonoje. Be mažeikiškių, čia rungtyniaus Kuršėnų „Venta“, Telšių „Mastis“, Šiaulių „Juventa-99“, Joniškio „Žygis“, Akmenės SC-FK „Akmenė“, Plungės „Babrungas“, Kretingos „Minija“, Klaipėdos „Atlantas-3“, Biržų „Širvena“ ir Jurbarko „Vulkanas“.
Pirmąsias rungtynes lygos komandos sužaidė jau gegužės pirmąją, pirmojo rato kovos baigsis liepos septintąją.


Pirmosiose rungtynėse – pergalė 

Atgimusi „Atmosfera“ pirmąsias rungtynes trečiadienį namuose žaidė su praėjusį sezoną šalies futbolo pirmojoje lygoje rungtyniavusia Kuršėnų „Venta“. Debiutas komandai buvo sėkmingas – po Dominyko Andriekaus taiklaus baudos smūgio antrajame kėlinyje mažeikiškiai šventė pergalę rezultatu 1:0. 
„Galiu pagirti savo auklėtinius, kurie parodė neblogą futbolą, nors varžovai daugiau kontroliavo kamuolį, du kartus pataikė į virpstą, tačiau komanda atsilaikė. Jauniesiems buvo didelė mokykla žaisti su tokiais futbolininkais kaip Gintaras Juodeikis ir  Antanas Bulošas, kurie savo patarimais ir žaidimu daug prisidėjo prie pirmosios pergalės. Gražus oras, sirgalių būrys sukūrė tikrai šaunią atmosferą ir parodė, kad futbolas mūsų mieste laukiamas“, –po rungtynių sakė ekipos treneris.
Kitas rungtynes mažeiškiai sekmadienį žais Šiauliuose, kur jų varžovė bus vietos „Juventa-99“.


Komanda miestui būtina 

Viena iš dalyvavimo pirmenybėse sąlygų buvo ta, kad komanda turėtų bent vieną vaikų grupę, o futbolo klubas „Atmosfera“ jų turi net aštuonias. 
„Vyrų futbolo komandos mūsų miestui būtinai reikėjo – vaikai turi turėti motyvaciją rungtyniauti ne tik vaikų futbole, jiems reikia žengti žingsnį į priekį, jeigu nori ko nors pasiekti ir žaisti su suaugusiaisiais. Septyniolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai taip pat baigia šią ugdymo įstaigą, jiems pirmenybės baigiasi, kur šiems vaikinams dėtis? Komandoje žais tik mažeikiškiai, tikiuosi, kad pavyks prikalbinti rungtyniauti ir kelis vyresnius futbolininkus“, – viliasi treneris.
N. Gudaitis lieka optimistas – bus labai sunku, bet jis tiki, kad pavyks po truputį įsibėgėti ir futbolas vėl grįš į Mažeikius.

8 Atsakymai į “Atgimė legendinė „Atmosfera“”

 1. Daiva Kon parašė:

  Gediminas nera savanaudis jei ka ir jis nera blogas jei ivarcio neimusa jis nusikeikia tai ka as zinau turbut is pykcio reikia juo didziuotis tuo Gediminu.

 2. Daiva parašė:

  Malaciai esat jus lb kad laimejot 6-0 pries akmene nemok zaist o jus lb gerai zaidziat diddziojuos jumis as lb sakiau kad laimesit ir ir buvo

 3. dAIVA parašė:

  Grazus yra Gediminas lb as tai jau ta zinau senei ir turi jis grazu kuneli lb maciua traciadieni kai pasikele savo maike maciau tai sakes :)

 4. gerbejas parašė:

  Na Gediminas butu tikrai neblogas, bet jau labai svanaudis.

 5. Komentaras parašė:

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD duod mergeles

 6. Gredute Tuminaite parašė:

  Jo daiva, ko tu ir apie Gedimina Striki nerasai graziu zodziu!!! gedai varyk, gedai varyk!!

 7. Daiva parašė:

  Saunuolis Dominykas Andriekus. Fantastiskas baudos smugis, toks grazuolis ikrenta tik karta Mazeikiu stadione vot !!!!!!

 8. Aldaras parašė:

  Gedas geriausias fudbolistas pasaulyje :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto