Atidaromas kino teatras ir vaikiška kirpykla

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šių metų pradžioje nepriklausomi ekspertai atliko Mažeikių miesto ir rajono jaunuolių, kurių amžius –  nuo aštuoniolikos iki dvidešimt penkerių metų, apklausą.
Apklausus šimtą mažeikiškių ir apibendrinus rezultatus paaiškėjo, kad jaunimas labiausiai pasigenda to, kas yra susiję su laisvalaikiu.

Poreikis yra, o galimybių?

Apklausą atlikę žmonės teiravosi, ko mažeikiškiai pasigenda mūsų mieste, ką jie pakeistų, jei turėtų  galimybių.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad jaunuoliai yra savo krašto patriotai – dauguma apklaustųjų žada likti gyventi ir dirbti čia, tačiau juos nuvilia kultūrinis Mažeikių gyvenimas.
Dvidešimtmetė Ingrida Mažeikiuose pasigenda kino teatro.
„Dažnai draugai iš kitų miesto nusistebi, kad mes neturim net paties paprasčiausio kino teatro. Todėl turim važiuoti į Klaipėdą ar į Šiaulius žiūrėti naujausių kino filmų“, – savo nepasitenkinimą išsakė Ingrida.
O sūnų auginanti dvidešimt penkerių Mingailė Mažeikiuose pasigenda vaikiškų kirpyklų, kur vaikai ne tik būtų profesionalių kirpėjų kerpami, bet ir turėtų galimybę kirpykloje pažaisti.
„Teko matyti, kaip sostinės vaikiškose kirpyklose berniukai sodinami į žaislinius automobilius, o dvi kirpėjos laksto aplinkui ir kerpa vaiką. Viskas daroma taip meistriškai, kad vaikas net nesupranta, kad yra kerpamas“, – savo pastebėjimais pasidalijo Mingailė.

Iniciatyvūs verslininkai – pirmosios kregždės

Su apklausos rezultatais nepriklausomi ekspertai supažindino mūsų rajono verslininkus, kurie savo ruožtu parodė susidomėjimą.
Vienas iš jų, Liudas Z., mieste turintis kelias kirpyklas, patikino, kad jau yra parengtas verslo planas dėl vaikiškos kirpyklos atidarymo.
„Šioje kirpykloje viskas bus skirta vaikams – tiek mažesniems, tiek vyresnio amžiaus. Pagal norą jie galės žaisti žaislais arba pasirinkti kompiuterinius žaidimus, o kirpėjos tuo metu dirbs savo darbą“, – verslo viziją atskleidė Liudas.
Nudžiugti turėtų ir tie mažeikiškiai, kurie pageidauja mieste matyti kino teatrą.  Jis duris turėtų atverti dar iki šių metų vidurio viename iš statomų prekybos centrų. Čia, be trijų kino salių, turėtų atsidaryti ir boulingas bei kartingų trasos.
„Viskas įmanoma, tik reikia noro. Man ir pačiam buvo keista, kodėl tokiam dideliame mieste visiškai užmirštas jaunimas. Nėra jokios laisvalaikio bazės. Todėl nenuostabu, kad jaunuoliai, neturėdami ką veikti, daro nusikaltimus“, – kalbėjo Alfonsas, vienas iš prekybos centro vadovų.

Daugiau skaitykite antradienio „Santarvėje“.

19 Atsakymų į “Atidaromas kino teatras ir vaikiška kirpykla”

 1. Mazeikiete parašė:

  Kino teatras butu puiku :) Nebereiketu vaziuoti i kitus miestus kad pamatyti filma… laukiu jei bus tok kino teatras :D

 2. Mazeikietis parašė:

  Jei ir atsirastu musu mieste kino teatras, tai ilgai neissilaikytu kaip ir buves „EOS“. Per mazas musu miestelis kino teatrams.

 3. vln parašė:

  Balandzio 1-oji jeigu ka :D

 4. jura parašė:

  balandzio 1 oji:)

 5. Vaidas parašė:

  Jonai. Visų pirmą, norint sutraukti jaunimą reikia sukurti gerą produktą. Pažiūrėk kaip dirba organizacija „Versli karta“. Į šios organozacijos renginius susirenka 400-500 žmonių ir visi lieka patenkinti. Tai nereiškia, kad čia vienintelis laisvalaikio praleidimo būdas. Tiesiog šie renginiai tampa tuom, kas galėtų prlalenkti visus kino teatrus. Žinoma, yra kitas svarbus faktorius – naijų filmų premjeros. Tai sutraukti gali minias žmonių. Viskas priklauso nuo administracijos, kuri dirbs kino teatre. Taigi, nusiramink. :))

 6. Nerijus parašė:

  Stiprus smūgis į tarpukojį Mažeikiečiams šitas straipsnis. Griebėt už skaudžiausios vietos – kino teatro.

 7. Juonis parašė:

  echehem.
  Mažeikių jaunimas iš vis yra „išpindėjęs“. Pavyzdžiui : feisbuke, ant jaunuolių „sienų“ galite prisiskaityti tokių dalykų kaip „oi, kaip nėra ką veikti“, „kaip nuobodu Mažeikiuose“.. O kai tik vyksta koks renginys, tai iš karto – „aiii… neįdomu. geriau einam gert ar pasivalkiot po maximą“. Kai su pažįstamu vedėme diskoteką pramogų klube, rudenį, tai spėkit kiek buvo atėję vaikų? Daugiausiai jų tada mačiau 4-is. Ir kur visas jaunimas? Rūko, geria, trina miesto suoliukus arba nolaifina. Kai organizavome kino vakarus muzikos mokykloje – žmonių irgi buvo ne per daugiausiai.

  Prisiminkite ir situaciją, kai MKC mažojoje salėje buvo kino teatras „EOS“… Geri tada buvo laikai, bet atėjo ta diena, kai žmonės pradėjo sakyt „aiiiiiii, neįdomu, nusibodo“. O kas dabar, kai jo nebėra? Jau ir zyzia – mes noooorim kino teaaaatroooo. Na ir gerai: jį pastatys, žmonės ten eis gal, ilgiausiai, mėnėsį, o po to jau ir sakys kad nusibodo. Tada vėl – kino teatro savininkai eis į bankrotą, nes tiek pinigų buvo sukišta, o niekas šio objekto galimybių ir neišnaudoja.
  Prieš darant tokius dalykus reikia labai labai LABAI gerai pamąstyti ir pagalvoti, ar bus verta. Nesakau, jog Mažeikiuose jo iš vis negali ir neturėtų būti. Tiesiog sakau, jog su tokiu Mažeikių jaunimu nieko spręsti negalima, nes jų poreikiai keičiasi kas kelias valandas.
  Ir vsio. Jei jei nebebus tokie snobai ir reiklūs – tada viskas gerai, galite ir organizuoti. Tik ir vėl sakau – tai reikia labai gerai apmąstyti, kad vėliau nekiltų kokių nors problemų. Būtų galima ir MKC mažojoje salėje visą tai įrengti, kaip „EOS“ sugrįžimą. Tik sakau.

 8. nuliūdusi parašė:

  jeigu ne balandžio 1-oji,,oi kokia džiugi žinia būtų miestiečiams, rajono gyventojams….

 9. istatymus keiciantis pilietis parašė:

  jo jo kino tetra greiciau pavenciuos pasikabinsim balta paklode su projektorium ir privaziave su masinom lauke ziuresim..cia tie mazeikiai toks jau kaimas vakarais niekur nenueisi,puse jaunimo uzsipila uz 50 lt ir laksto aplink mazeikius po aiskteles.truksta ir kino teatro.ir teniso kortu,jokiu uzsiemimu ner, tai tas ir belieka arba bambalis alaus i pavencius arba kasiakas uz pavenciu ir visas jaunimas mzk…..beto snd balandzio 1 tik uz tokius pokstus rankas issukinet

 10. dn parašė:

  kam rasineti tokius melus,jau ne vienas straipsnis paremtas melu,vaikiski pokstai,geda laikrasciui

 11. pilietis parašė:

  Straipsnis primine ir nuliudino apie menka miesto kultura.. kino teatro truksta labiausiai, perziaurus pokstas.

 12. LINA parašė:

  Kaip gaila ,kad čia tik pokštas-:(

 13. ziauru parašė:

  net balandzio pirmosios proga perziauru butu taip nuvilt miesto zmones

 14. :) parašė:

  Su balandžio 1-ąja!

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  Su balandžio 1-ąja, gerbiamieji

 16. raim raim parašė:

  jo pastovei kai tik atsidaro koks naujas pc pirmas pliotkas pasklinda kad bus kino teatras bet pliotkai ir lieka pliotkais beee…..

 17. Petras parašė:

  cia ne juoktis o verkt reikia…..Mazeikiai be kino teatro-Mazeikiai be ateities…..prekybos centru kaip prisikta visur o jaunimui gatvemis trainiotis ir belieka…GEDA valdziai ir verslininkams

 18. AS parašė:

  JE, GAILA, APOLI..

 19. Apolinaras parašė:

  Kaip gaila, kad viskas, kas parašyta, balandžio 1-osis pokštas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto