Atidaryta dailės pedagogo miniatiūrų paroda

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį „Sodros“ Mažeikių skyriuje atidaryta personalinė mažeikiškio dailės pedagogo Aleksandro Novako miniatiūrų ir grafikos darbų paroda. Ją apžiūrėti bus galima per daugiau nei mėnesį.

Personalinės A. Novako parodos pagrindą sudaro miniatiūros. Tokią parodą, pasak dailininko, rengti jau tapo tradicija.
„Kadangi ruošiausi tarptautinei miniatiūrų parodai, kuri vyks Šiauliuose, norėjau tuo pačiu ir čia, Mažeikiuose, parodyti tai, ką esu sukūręs. Atėjusieji taip pat galės pamatyti ir nedidelių grafikos darbų“, – sakė kūrėjas.
Pašnekovas negalėjo išskirti jam labiausiai patinkančio dailės žanro, bet pripažino, kad darbas su vaikais riboja kūrybinės saviraiškos galimybes.
„Dirbant pedagoginį darbą, nelabai daug laiko lieka kūrybai, tad nedidelio formato darbus visada patogiau padaryti, tam mažiau laiko sugaištama. Bet negaliu susikoncentruoti vien tik ties pedagoginiu darbu, norisi ir pačiam kurti. Kita vertus, ir savaime taip išeina, kad kartu su vaikais tenka dalyvauti konkursuose “, – kalbėjo A. Novakas.

One Reply to “Atidaryta dailės pedagogo miniatiūrų paroda”

  1. Buvusi mokinė parašė:

    Kažkada ,,Pavasario“ vid. mokykloje Aleksandras Novakas mokė mane dailės. Jį prisimenu kaip savo dalyko profą, labai taktišką, švelnų mokytoją, kuris niekada nekeldavo balso ant savo mokinių, viską labai nuoširdžiai ir kantriai mums aiškindavo. Dar ir dabar prisimenu jo šiltą šypseną. Jo pamokos būdavo visada laukiamos ir įdomios. Dabar pati esu mokytoja, nors ir ne dailės. Sėkmės Jums, mielas mokytojau, Jūsų kūrybiniame kelyje ir asmeniniame gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto