Atidarytas takas primins jaunimo pasiekimus

Atidengta atminimo lentelė pirmajam konkurso „Mažeikių vyturiai“ laimėtojui. Autorės nuotr.

[nggallery id=“998″] Ketvirtadienį oficialiai atidarytas Vyturių takas. Tai Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narių įgyvendinta idėja, kaip pagerbti jaunus žmones, daug pasiekusius moksle, sporte, menuose ir garsinančius mūsų rajoną.

Daugiau nei prieš pusantrų metų Rotary klubo „Liberta“ narės iš rajono socialinių pedagogų bendruomenės išgirdo mintį, kad būtų gražu kokia nors forma įamžinti gabiausius moksleivius, laimėjusius įvairias nacionalines ir tarptautines olimpiadas, tapusius konkursų nugalėtojais.
Mažeikiškėms iš „Libertos“ klubo teko nemažai padirbėti, kad ši idėja taptų realybe.
Ketvirtadienį buvo užbaigtas pirmasis projekto „Mažeikių vyturiai“ etapas – Vyturių take įamžintas buvęs Gabijos gimnazijos mokinys Vilius Mažeika. Jis rajonui sėkmingai atstovavo respublikiniuose fizikos čempionatuose ir olimpiadose. Buvo Europoje vykusių tarptautinių akordeonininkų konkursų grand prix laimėtojas.
Erdvės šalia atnaujinto pėsčiųjų tako, prasidedančio ties lopšeliu-darželiu „Žilvitis“ ir vedančiu pagal Sodų pagrindinę mokyklą, pasipildys ir kitais jaunų žmonių, garsinančių savo kraštą, vardais.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Atidarytas takas primins jaunimo pasiekimus”

 1. Dieds parašė:

  Mintis gera,bet kapinių gyviems nereikią.Kas įdomu tokį kvailą tiesiog durną projektą pateikė.

 2. Giedrius parašė:

  Tie „inkilai“ jau šunų papuošti, kaip ir tikėtasi… baisus idėjos išpildymas. Kas per buka mada ir taip pilką miestą jį dar labiau kimšti betonu. Gaila, kad nėra entuziastingų ir kūrybiškų žmonių, arba jie bijo pasireikšti… inkilo formą išlaikyti ir ant stulpelio pakelti nėra kažkokia kosmonautika, bet akivaizdu net galvelė nebuvo pasukta kuriant šitas memorialines lenteles (tik neaišku ar gimimo ar mirimo data užrašyta). Taip nesinori lyginti, bet Telšiai jau per šviesmetį lenkia Mažeikius (8-tą miestą Lietuvoje!).

 3. ilona parašė:

  Ideja verta milijono,ispildymas nevertas ne skatiko

 4. Pastebėjimas parašė:

  Pati idėja gal ir gera, bet išpildymas ir pateikimas – klaikus. Pamačius, pirma mintis – kapinės, antra – šiukšlių dėžės. O tai, kad statant norėta pavaizduoti inkilus, niekad pats, žiūrėdamas į tuos betono gabalus, nebūčiau pagalvojęs. Žodžiu, negražu ir neestetiška.

 5. Žmogus parašė:

  Būkit geri nenužmonėkite .Tada neišrinksime buvusių koloburantų Mažeikių garbės piliečiais, neįvardysime protingų ,talentingų jaunuolių pasiekimų stalino metodais.O tai pabandė iprasminti neivardinti šios akcijos veikėjai.Nejaugi reikia kapinių bokštelio kad čia praėjo garbus mažeikietis Dargis ,Jomantas ,ir kitas Dargis muzikantas> .

 6. ohoho parašė:

  Nu tikrai kaip kapinaites. O dar vieta tokia ziauriai keista

 7. nesąmonė parašė:

  tos būdelės tikrai atrodo kaip antkapiai – gal dar galima ką nors pakeisti, kol keletas tėra? Apačios jau pažaliavusios nuo drėgmės. Tikrai bus į kapines panašu.

 8. idėja parašė:

  labai graži ir reikalinga,bet,kai tų lentelių bus daugiau ,tikrai atrodys kaip kapinaitės.Nenorėčiau ,k ad ten būtų mano vaikų pavardė. Galėjo sumąstyti ką nors geriau.Juk buvo galima skelbti eskizų konkursą, kiek gabių mokinių yra ,kiek talentų dailės mokykloje.Nueita lengviausiukeliu….

 9. to bambekliai parašė:

  suprantama, kad tokiam beraščiui kaip tamsta, ir antkapis inkilu pavirsta

 10. Erug parašė:

  Graži ir motyvuojanti iniciatyva.

 11. Bambekliai parašė:

  Kadangi, tai yra Vyturiu takas, tai ir padekos vaikams uzrasytos ant inkiliuku, o ne antkapiu. Daugiau fantazijos komentatoriai :) niekas Jums nedraude patiems to daryti uztad sedejus prie kompiuteriu ir bambejus :)

 12. Bugis parašė:

  Baisiai tas antkapis atrodo. Nejaugi neatsirado normalus menininkas , šiai idėjai įgyvendinti.

 13. ???? parašė:

  Nekoks būdas įamžinimui.

 14. hmm parašė:

  Žiauriai į antkapį panašu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto